yellow card

2

Summary

V Brodě jsme pohrdli penaltou, Malák v závěru zachránil alespoň bod.

Dvakrát jsme úspěšně dotahovali skóre a bod si nakonec i odvezli. Že jsme měli na víc, dokládá i skutečnost, že Radosta neproměnil pokutový kop. Našimi spěšnými střelci byli Rejman a Malák.

V Brodě se hrál na divizi hodně nadstandardní fotbal. Pomohly zřejmě i rychlé góly. Ten první se povedl domácím. Poběrežský se proháčkoval přes dva protihráče a parádním centrem doslova vyzval ke skórování Šolaju. S naší odpovědí přispěchal Rejman, který zakončil skvělou ulici od Ducha.

Ve druhém poločase stačil domácím na gól ještě kratší čas. Po necelých dvou minutách vrátil vedení na stranu Českého Brodu Kubiš, jemuž přistál na nohu přímý volný kop z pravé strany. Po hodině hry jsme měli skvělou možnost srovnat skóre. Radosta ale naložil s penaltou (po faulu Skleničky) bídně a brankář Přibyl nepříliš umístěnou přízemní střelu nadvakrát zpacifikoval.

Na vyrovnání jsme si tak museli počkat do 82. minuty. Radosta na šestnáctce sklepnul míč Malákovi, který placírkou „utáhl“ míč přesně do spodního rohu branky. Naše radost z vyrovnání byla v té chvíli velká.

Naší první remízou v sezoně jsme si pohoršili z druhého místa na čtvrté a přeskočit nás může ještě Slaný. Na aktuálně vedoucí Baník Most – Souš ale ztrácíme pouze minimálně. V příštím kole přivítáme Ostrov, který je po pěti kolech třetí od konce.