4

Summary

Brankou  v 90 minutě jsme navýšili náskok v čele

Ziskem bodu z Březové a prohře Mostu-Souše v Č.Brodě jsme si v čele tabulky polepšili a vedeme tak tabulku o tři body.

Na začátku utkání jsme v 9 minutě přežili samostatný únik a střelu vedle, ale poté jsme převzali iniciativu a domácím jsme zatápěli. Převahu jsme využili ve 27 minutě. Po zatažení Dosoudilem na pravé straně hřiště a následnými narážečkami se dostal do zakončení Vorasický a nezaváhal. Završením našeho tlaku bylo zakončení Klobásy, kterého ale reflexivně vychytal domácí golman.

Povedenou půlhodinu jsme ale znehodnotili ve 34 minutě, kdy Kalabis po dlouhém balonu nepochopitelně pustil míč za sebe a Veselý po samostatném nájezdu překonal Dědka. O pět minut později bylo ještě hůř. Na našem vápně byl domácím Peterkou faulován Bucha, rozhodčí nechal pokračovat, a sám faulující prostřelil z vápna vše co stálo v cestě a domácím dokončil obrat.

Do druhé půle jsme vystřídali Kalabise Radostou a začali dobývat domácí obranu. Šance Buchy, střídajícího Maláka ani Klobásy jsme ale nevyužili. Domácí měli velkou šanci pět minut před koncem, ale hlavička domácího útočníka skončila těsně vedle.

V devadesáté minutě jsme byli odměněni za nezměrnou bojovnost. Z pravé strany se po přízemním centru dostal k míči Malák a přízemní střelou k tyčí zařídil vyrovnání. Domácí již neměli ani sílu ani chuť s výsledkem něco udělat a naší snahu o zvrat ukončil závěrečným hvizdem rozhodčí.

Získaným bodem jsme navýšili náskok v čele tabulky na tři body, které pojedeme v pátečním podvečeru hájit do nevyzpytatelného Chomutova.