Sestava: Nosek - Bonaventura, Tampír, Zamazal, Stanislav - Strniště, Bucha - Ploc, Malák, Astaloš - Minář

Náhradníci: Tesař, Novák, Maštalíř, Džurynskyj

Střídání: 11´ Tesař -> Malák, 73´ Novák -> Minář , 83´ Maštalíř -> Stanislav

ŽK:  76´Bonaventura

zamecnik u19

Hodnocení Radka Zámečníka, hlavního trenéra U19:

Utkání s vedoucím týmem tabulky nám ukázalo jak velký je mezi týmy rozdíl, i když jsme jeli do Teplic značně oslabeni, soupeř byl ve všech aspektech lepší. My jsme byli všude pozdě a největší rozdíl byl v důrazu, s tím jsme se vůbec nemohli vyrovnat. Výsledek je až moc krutý, moc mě mrzí zranění Kuby Maláka, pro něj už podzim skončil a teď nás čeká utkání s Chrudimí o 6 bodů, tak se na něj musíme dobře připravit.

ploc

Hodnocení Davida "Plocíňa" Ploce, navrátilce po dvouzápasové stopce:

V neděli 21.10 nás čekal fotbalový gigant FK Teplice, se kterým jsme se setkali na fotbalovém stadionu v Duchcově. Od začátku jsme věděli, že do zápasu musíme jít s plným nasazením, a to se nám ze začátku docela dařilo, až do 20. minuty, kdy přišel první gól do naší branky. Pár minut poté jsme se ale mohli prosadit a vyrovnat stav po pěkné akci, bohužel jsme trefily jen tyč, ze které se domací dokonce dostali do rychlého 'brejku' a inkasovali jsme gól na 2:0. Do poločasu svojí velkou aktivitou domácí zvýšili ještě na 3:0. Po poločase jsme šli na hřiště s tím, že se o výsledek ještě popereme a budeme víc důrazní. Úspěšně jsme se prali 20. minut druhého poločasu, ale pak přišla v 65. minutě branka na 4:0 a už to bylo jen horší a horší. Odcházeli naše fyzické síly, do naší brány padal jeden gól za druhým, a to hlavně z důsledku našeho nedůrazu a neobsazování hráčů při standartních situacích. Z Duchcova jsme si tedy odvezli porážku vysokých 8:0 a zatím naší nejvyšší prohru v soutěži.