Předposlední zápas sezóny nás nezastihl v dobré formě

Po zápase v Nelahozevsi máme opět o kousek blíže ke konci poměrně vydařené sezóny. Co ale vydařené nebylo, byl dnešní zápas. Dnes jsme zkrátka nedokázali předvést vše, co v nás je - naše hra byla pomalá, zapomínali jsme míče za sebou a jen velmi těžko jsme se dokázali dostávat z chumlů. Proto také mnoho našich branek nepadlo ze hry, ale po rozehrávkách soupeře, které jsme zachytili a vrátili míč do sítě.

Jediný, jehož hra snesla opravdu přísné měřítko ve všech aspektech a po celou dobu zápasu, byl Páťa Žežulka. Ten totiž k bojovnosti (která už je naštěstí samozřejmá) přidal i výborné řešení jednotlivých situací - dokázal se dostávat ve velké rychlosti za záda soupeřů a v jiných situacích se zase dokázal rozhodnout pro přihrávku. Ne každá akce skončila úspěchem, takhle nějak si ale představuji výkon hráče FK Neratovice! :) Ještě jednu pochvalu máme pro Dádu Pipuse, který rovněž dokázal kličkovat s míčem (pěkný gól po samostatném průniku) i rozehrávat míče do volného prostoru. Střela ovšem i nadále zůstává hrůzostrašná... :(

Když zápas není úplně povedený, musíme hledat pozitiva, kde se dá... a tak bych závěrem ještě zmínil, že gól dnes dokázalo v našem dresu vstřelit 8 z 9 hráčů, kterým tímto gratulujeme a věříme, že příště se k nim dostřílíme lepším výkonem! :)

Sportu zdar!