U19 - FK Ústí n.L.

V dalším kole ČDD U19 jsme se na domácím stadionu v Byškovicích utkali o mistrovské body s týmem FK Ústí nad Labem.

Fotbal Neratovice - Byškovice U19 – FK Ústí nad Labem U19 0:2 (0:1)

Branky: Abtrachymov Matyáš, Zákravský David

Sestava Fotbal Neratovice – Byškovice U19: Velický Šimon, - Přibyl Šimon, Vanke Marek, Jašek Robert, Pešta Václav, - Voljanskij Michal (64 min. Sýkora Tomáš), Roček Michal (46 min. Řezáč Tomáš), - Sušil Jakub, Zan Matyáš, Škrabálek Daniel (83 min. Kadlec Roman), - Šoul Daniel.

Trenéři: Zámečník Radek, Fibiger Lukáš, Kučera Adam

Vedoucí mužstva: Langmajer Jaroslav

Sestava FK Ústí nad Labem U19: Maxa Michal, - Pospíšil David, Hovorka Tomáš, Bareš Filip, Herman Vojtěch, - Vorel Vojtěch, Khyma Markiian (46 min. Ludrovský Josef), Jelínek Daniel (56 min. Barát Jan), Abtrachymov Matyáš (68 min. Hloch Adam), - Jedlička Štěpán (89 min. Werner Adrian), Sedláček Tomáš (68 min. Zákravský David).

Trenéři: Vlasák Miroslav, Veverka Tomáš

Vedoucí mužstva: Klíč Ondřej

Realizační tým, Fotbal Neratovice – Byškovice U19: „Velké zklamání z konečného výsledku v důležitém utkání. První poločas herně vyrovnaný, ve druhém jsme si měli jednoznačně lépe poradit s naší dlouhou přesilovkou, díky vyloučení hostujícího hráče. Nepodařilo se nám dostat soupeře pod trvalejší tlak, zbytečně jsme nakopávali dlouhé míče, namísto postupné kombinace, a když už jsme se do brankové příležitosti dokázali dostat, tak jsme byli velice málo důrazní a kreativní v útočném boxu, kde se rozhoduje o výsledku a obrana soupeře nám dokázala střely zablokovat. Hráčům nelze upřít snahu a bojovnost, ale to jsou základní věci, za které se určitě nechceme chválit. Naopak musíme jednoznačně a co nejrychleji zlepšit útočnou činnost celého mužstva, protože ji po šesti kolech máme nejhorší z celé soutěže! V těchto pro nás těžkých chvílích se ale rozhodně nevzdáváme a tvrdou prací jsme odhodláni se z této výsledkové krize vlastními silami co možná nejdříve dostat“.