U19 - FKNB A tým

V dalším modelovém utkání jsme se na umělé trávě v Neratovicích utkali proti našemu A týmu. Utkání se hrálo 3 x 25 minut.

FK Neratovice – Byškovice A tým - Fotbal Neratovice - Byškovice U19 1:2 (1:0, 0:0, 1:1)

Branky: Gombáš Jakub, - Pešta Václav, Januška Vítek.

Sestava FK Neratovice - Byškovice A tým: Velický Šimon, - Chlumecký Tomáš, Jindřich Vítězslav, Kalabis Jan, - Pavlík Jan, Freisler Tadeáš (Šamša Patrik), Nerger Filip, Stárek Jan, Gombáš Jakub, - Jelínek Jan, Šlegl Petr.

Trenéři: Janeček Pavel, Soudek Lukáš, Poživil Jiří

Vedoucí mužstva: Rehák Radek

Sestava Fotbal Neratovice – Byškovice U19: Měsíček Jiří, - Lisec Max, Sýkora Tomáš, Vanke Marek (Frank Tomáš), Přibyl Šimon, - Pešta Václav (Šplíchal Jiří), Januška Vítek, Řezáč Tomáš (Kadlec Roman), Tauchman Martin, Voljanskij Michal (Trédl Matouš), - Jedlička Matěj (Ovcharenko Pavlo)

Trenéři: Zámečník Radek, Langmajer Jaroslav, Kučera Adam, Fibiger Lukáš

Vedoucí mužstva: Langmajer Jaroslav

Zámečník Radek, hlavní trenér Fotbal Neratovice – Byškovice U19: „Pro nás další velmi přínosná konfrontace s dospělým fotbalem. Musím říct, že jsme odvedli z hlediska týmového výkonu skvělou práci a celé utkání odehráli ve velké intenzitě. Dokázali jsme se soupeři vyrovnat v soubojové aktivitě a v té běžecké jsme byli lepší. Byli jsme také odvážní v hernosti a často úspěšní díky dobrému rozhodování v řešení herních situací pod tlakem. Jsem rád a věřím, že jsme si ukázali správnou fotbalovou cestu, která je o náročnosti, zodpovědnosti a týmovém výkonu. Děkujeme našemu A týmu za pravidelné možnosti herní konfrontace, protože to jsou pro naše mladé někdy i patnáctileté hráče neskutečné zkušenosti.“