U19 - Aritma Praha

V dalším utkání jarní části ČDD U19 jsme zajížděli do Prahy, kde jsme utkali o mistrovské body proti týmu SK Aritma Praha.

SK Aritma Praha U19 - Fotbal Neratovice - Byškovice U19 2:0 (0:0)

Branky: Novotný Adam, Fesenko Nazar.

Sestava SK Aritma Praha U19: Kolda Mathias, - Wolf Otakar, Ransdorf Vít, Migdal Tomáš, - Novotný Adam, Busek Adam, Šalanský Robin (92 min. Malyshko Oleksandr), Vožický Jan, - Barčák Denis, Jakubka David (55 min. Fesenko Nazar), - Koller Samuel

Trenéři: Maršál Jan, Kubr Stanislav, Veselý Vojtěch

Vedoucí mužstva: Vyhnal Jiří

Sestava Fotbal Neratovice – Byškovice U19: Velický Šimon, - Lisec Max, Vanke Marek, Frank Tomáš, Přibyl Šimon, - Ledvina Jakub (72 min. Voljanskij Michal), - Šplíchal Jiří (46 min. Řezáč Tomáš), Januška Vítek (84 min. Tříska Adam), Sýkora Tomáš, Pešta Václav (46 min. Biasini Giovanni Marco), - Churavý Marek (61 min. Jedlička Matěj).

Trenéři: Zámečník Radek, Langmajer Jaroslav, Kučera Adam, Fibiger Lukáš

Vedoucí mužstva: Langmajer Jaroslav

Fibiger Lukáš, asistent trenéra Fotbal Neratovice – Byškovice U19: “Do utkání jsme poslali opět velmi mladou sestavu a hráči dali do týmového výkonu velké srdce, nasazení, obětavost a velkou energii. Bohužel jsme nedokázali proměnit velké množství vyložených brankových příležitostí, a to je jediné co budeme klukům při individuálním a týmovém hodnocení u videa vytýkat, protože proměnit jich polovinu, tak v zápase zvítězíme. V těchto situacích nám chybělo patřičné sebevědomí a herní odvaha a na tom musíme výrazně zapracovat. Skvělý přístup k zápasu a takhle si jako realizační tým představujeme, že budeme společně „žrát trávu“ a bojovat za náš klub v každém utkání. Vítkovi Januškovi přejeme brzké uzdravení a jsme moc rádi, že se potvrdilo, že zranění nebude vážné.