U19 I Hodnocení sezóny

 

Hodnocení jarní části sezony 2023/2024

Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. U19

Česká divize dorostu, skupina B + Okresní přebor dorostu

 

u19 web

 

Po podzimní části sezony 2023/2024 jsme se umístili na 16. místě tabulky ČDD U 19 B, když jsme získali 6 bodů za 2 výhry, 0 remíz a 13 proher s pasivním skore 11:49

 

Kádr mužstva Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. U19

Brankáři: Velický Šimon, Korbelář Ondřej..

Obránci: Jašek Robert, Přibyl Šimon, Vanke Marek, Frank Tomáš, Polák Jan, Kadlec Roman, Lisec Max,Tauchman Martin.

Záložníci: Řezáč Tomáš, Sýkora Tomáš, Voljanskij Michal, Zan Matyáš, Sušil Jakub, Pešta Václav, Januška Vít , Janyš Max , Biassini Marco Giovanni .

Útočníci: Šplíchal Jiří, Jedlička Matěj, Šoul Daniel, Churavý Marek.

Realizační tým

Hlavní trenér: Zámečník Radek

Asistenti trenéra: Fibiger Lukáš, Langmajer Jaroslav

Vedoucí mužstva: Langmajer Jaroslav

Kondiční trenér: Kučera Adam

Trenér brankářů: Poživil Jiří

Fyzioterapeutka: Poživilová Anna

Lékař: MUDr. Klas Petr

 

Cíle do jarní části sezony 2023/2024: Po podzimní části kdy jsme získali jen 6 bodú a skončili jsme na posledním místě v tabulce, jsme se chtěli v zimním období dobře připravit na jarní část. Příprava, která se nám ohledně přípravných utkání jak herně tak i výsledkově povedla nám ukázala jak bychom se chtěli prezentovat. Chtěli jsme jít do každého utkání s maximální bojovností a týmovým výkonem získat co nejvíce bodů a postupně se v tabulce posouvat na umístění, která zaručují setrvání v soutěži. Z našeho pohledu co se týče obranné fáze tak oproti podzimu jsme se zlepšili, ale do útočné fáze jsme byli bohužel úplně mizerní a to nás provázelo po celou sezónu. Každé utkání jsme si vytvořili dost vyložených šancí, které jsme nedokázali proměňovat. Neměli jsme štěstí i na zranění hráčů. Když to sečteme, tak naše mizerná produktivita (dali jsme nejméně branek v soutěži) a dlouhodobá zranění hráčů, vedlo k tomu, že pro nás sezóna dopadla VELICE ŠPATNĚ a opouštíme ČDD a od nové sezóny budeme hrát Krajský přebor Dorostu. Co se týče našeho B-dorostu, tak tam jsme postoupili do krajské A.třídy Dorostu a splnili si cíl co jsme si stanovili.

Hodnocení docházky, herní minutáže, individuálních a týmových statistik a testování hráčů je uvedeno v klubovém programu XPS a tréninkovém deníku FKNB U19. Komplexní sportovní prohlídky absolvovali hráči na klinice Sportmed v Holešovicích. Podrobné hodnocení přípravných i mistrovských utkání je uvedeno na klubovém webu. Každé přípravné a mistrovské utkání je natáčeno na Veo kameru pro individuální a týmové rozbory. Mužstvo v součtu jarní části absolvovalo celkem 98 tréninkových jednotek, odehrálo 15 mistrovských utkání v soutěži ČDD, 10 mistrovských utkání Okresního přeboru dorostu a 7 přípravných utkání.

Talentovaní hráči U19: Sýkora Tomáš, Přibyl Šimon, Vanke Marek

Vypracoval: Realizační tým FKNB U19

V Neratovicích 22.6.2024 

 

statistiky kategorií