FK Slavoj Stará Boleslav - FK Neratovice-Byškovice B    6:1 (2:0)

25.kolo 1.B tř. sk.B - NE 9.6.2018 - 10:15     diváků 60

sestava - Pospíšil - Zeman, Tampír(46' Nguyen), Babovák, Majerech - Palička, Žežulka(75' Lovíšek),Drahorád, Chládek -  Lemarie(59' Šmejkal), Fuka(46' Malák)

Manažer Jarda Urbánek -

STARÁ BOLESLAV - NERA B 6:1 /2:0/

Tak tohle se nepovedlo!

Těžký debakl jsme si odvezli v sobotu ze Staré Boleslavi.

Když se mi 20 minut před odjezdem omluvil Jína který evidentně nedodržel večerku a již dříve bylo známo že k dispozici nebude Stanislav,Palanský ani Lovíšek bylo mi jasné že na post druhého stopera nebudeme ze zkušených hráčů mít nikoho….

Příležitost tedy dostala dorostenecká stoperská dvojice Babovák – Majerech a při známé útočné síle domácích bylo jasné že nejen je čeká těžký úkol.

Domácí se již v 7. minutě dostali do vedení po obrovské hrubce Pospíšila a své vedení navýšili v 31. minutě po nedorozumění naší mladé stoperské dvojice.

My jsme v prvním poločase hráli prakticky bez zakončení,neproměnili jsme ve 24.minutě pokutový kop /Lemarie/ a Amir v závěru poločasu v sólovém úniku těsně minul levou tyč domácí branky.To bylo z naší strany dopředu vše. Oba naši útočníci zahráli pod své možnosti a známé slabiny ve hře domácích /brankář a celková obranná činnost/ pořádně neprověřili.

Naše hra byla navíc pomalá,rozehrávka zdlouhavá a diametrálně odlišná oproti jednoduché hře domácích.Ti jednoduše nakopli míč za naší obranu a jejich útočníci,hlavně Šmejkal, nám z každé akce zle zatápěli.

Změny v sestavě a v postech hráčů přeci jenom pomohli ke zlepšenému výkonu a šance jsme si ve druhém poločase vytvářeli i my /Chládek,Malák,Babovák/.Dostali jsme ale třetí branku z ofsajdu,pak jsme vyrobili ještě dvě katastrofální hrubky které domácí potrestali a rázem vedli 5:0.Naše snížení /Drahorád na zadní tyči proměnil Chládkův centr/ přišlo v 78.minutě

Pak ještě jednou překonali domácí naší unavenou obranu po pěkné kombinační akci a bylo po zápase.

Ten se nám opravdu nepovedl,takové množství hrubých individuálních chyb a ztrát míčů po nepřesných rozehrávkách které dokázal soupeř těžce trestat jsem v našem podání ještě neviděl.

A to chybovali naší nejzkušenější! Taky bránit se nám /skoro nikomu/ v sobotu už moc nechtělo…

Pokud mám vybrat naše nejlepší hráče tak za mě to byl Tampír/ na levé straně aktivní a nebezpečný,byla na něj penalta,měl by ale některé své akce i zakončit/ a Malák který ve druhém poločase pohybem a aktivitou rozhýbal naší hru v útoku.

Poslední zápas hrajeme v sobotu v Neratovicích a chtělo by to proti silným Benátkám B určitě lepší výsledek! Jinak bude rozlučka hodně smutná!