V sobotním odpoledni hostujeme v Ostré

V sobotním odpolední zajíždíme do Ostré

SS Ostrá - FK Neratovice-Byškovice hrdasbartybrusch

neraostra

Po domácím vítězném utkání s Nymburkem se v sobotu 25.8. od 17:00 střetneme s celkem SS Ostrá na jejím hřišti. Nový ročník začala Ostrá rozpačitě, když v prvním kole doma nedokázala porazit Chomutov a remizovala 1:1, po poločase 1:0 a na pokutové kopy neobstála a přenechala druhý bod hostům. Ve druhém kole hostovala u nováčka soutěže v Březové ale ani tady jí pšenka nekvetla a prohrála 1:0, po poločase 0:0. Má tak na svém kontě jeden bod a po dvou kolech je na 13. místě.
 Naši borci po domácí výhře okupují 9. místo se ziskem 3 bodů a tento zisk budou chtít rozmnožit i v Ostré.

Utkání budou řídit - p.Šlajs Jakub, Duda Miroslav a Pálek Ondřej          delegát - p.Eibl Vladimír