FK DUKLA PRAHA U18 - FKNB U19  3:1 (2:1)

Branka (asistence): 24´Stanislav (Šmejkal)

Sestava: Nosek - Majerech, Tampír, Zamazal, Martinec - Stniště, Bucha - Tesař, Stanislav, Šmejkal - Bonaventura

Náhradníci: Novák, Šťovíček, Astaloš, Minář, Ploc

Střídání: 46´ Ploc -> Strniště, 54´ Astaloš -> Tesař, 71´ Novák -> Šmejkal, 77´ Šťovíček -> Astaloš, 77´ Minář -> Bonaventura

ŽK:  35´Zamazal

zamecnik u19

Hodnocení Radka Zámečníka, trenéra U19:

Utkání na Dukle - po dvou nepovedených utkáních jsme chtěli v utkâní s Pražskou Duklou být od začátku aktivní směrem do předu a to se nám povedlo šli jsme do vedení dobře jsme bránili ale to nám vydrželo jen do 30 min kdy jsme po naší zbytečné chybě věnovali soupeři vyrovnání do poločasu jsme inkasovali ze standartní situace podruhé o poločas jsme si řekli že jse vrátíme k aktivní hře ale hned na začátku jsme po pěkné akci inkasovali potřetí soupeř byl celý druhý poločas lepším týmem a zaslouženě zvítězil

nosek

Hodnocení Jáchyma "Nosiho" Noska, jehož předchozí klub, byla právě Dukla Praha:

V 13. kole ČLD jsme vycestovali na Pražskou Julisku, tedy na půdu vojenské FK Dukly Praha. Do hlavního města jsme jeli pro tři body a věřili jsme ve výhru, která by ukončila naše bodové trápení v posledních zápasech. Vstup do utkání se nám povedl náramně. Byli jsme aktivní a nenechali soupeře hrát jejich ,,tiki taka". To se vyplatilo, protože ve 24. minutě vstřelil David Stanislav úvodní gól a vypadalo to velmi slibně. Ovšem pět minut poté jsme inkasovali po propadu na levé straně a vývoj utkání se rázem změnil. Začali jsme být pasivní a ještě do poločasu jsme lovili ze sítě už druhý gól po mém zaváhání při šikovně koupnuté standartce soupeře. Ve druhém poločase jsme se už nedokázali vrátit do zápasu. Dukla jen hlídala výsledek a po pěkné kombinační akci ještě zvýšila stav na konečných 3:1. Musíme zvednout hlavy, makat a věřit si do posledních dvou zápasů podzimní části. Příští týden přivítáme na domácí půdě tým z horní části tabulky, FK Jablonec. Věřím, že budeme odhodlaní a urveme tři potřebné body.

dukla

Hodnocení FK Dukla Praha, našeho soupeře v tomto utkání:

Na Julisce se hrálo zajímavé utkání. Na začátku nám trvalo, než jsme zachytili rychlé přechody hostujícího týmu. Následně jsme si ale počínali velmi disciplinovaně s výjimkou dvou momentů. V jednom takovém jsme prováhali okamžik, při kterém hostující hráč trefil břevno Svítilovy branky a volný hráč mohl v klidu odcentrovat před branku, kde nekrytý hráč Neratovic vsítil první gól utkání. V následující pasáži jsme začali více využívat prostory, které jsme si vědomě tvořili a snažili se soupeřovu branku několikrát ohrozit. V prvním poločase jsme vsítili dva góly, oba po pěkné akci. První přímočarou kolmicí na rozeběhnutého Ferreiru, který si poradil tváří v tvář proti kamarádovi Noskovi. O pár minut později byl po pěkné akci faulován Novotný. Jeřábek zamířil ze standardní situace na přední tyč a nedal brankáři hostí šanci. Ve druhém poločase jsme již dominovali, a to i po vystřídání několika hráčů. Tým si začal více věřit i v těžších situacích a po zásluze jsme vstřelili ještě jeden gól. Ten padl po akci, ve které se zapojila většina hráčů a zakončoval křižnou střelou po zemi Hrubeš. Bohužel se nám nepodařilo zvýšit skóre, ale naše obrana v tomto utkání zahrála velmi dobře a tak jsme zakončili utkání vítězstvím 3:1. Zdroj: https://fkdukla.cz/