U19 - FK Čáslav

caslav

FK ČÁSLAV - FKNB U19  2:5 (1:2)

Branka (asistence): 2´Bonaventura (), 5´Stanislav (), 49´Šmejkal (bez.as.), 60´Bucha(), 90´Tesař ()

Sestava: Nosek - Martinec, Majerech, Zamazal, Stanislav - Stniště, Bucha - Tampír, Malák, Šmejkal - Bonaventura

Náhradníci: Novák, Šťovíček, Minář, Tesař, Džurynskyj

Střídání: 64´ Minář -> Malák, 69´ Tesař -> Bonaventura, 75´Novák -> Strniště, 80´Šťovíček -> Šmejkal

ŽK:  15´Šmejkal, 22´Malák, 43´Zamazal, 68´Bonaventura, 76´Minář

zamecnik u19

Hodnocení Radka Zámečníka, trenéra U19:

Poslední podzimní utkání nás za vámi do Čáslavi po domácí ztrátě z Chrudimí jsme konečně chtěli bodovat i venku vstup do utkání byl famózní první tři šance dvě branky a břevno hru jsme kontrolovali ale opět jsme se nechali unést výsledkem a přestali jsme hrát naší hru a přizpůsobili se soupeři ten snížil a do konce poločasu to byl spíš chaos než fotbal o poločas jsme si řekli že se vrátíme k naší hře to se nám povedlo přidali jsme další branky a zaslouženě jsme si odvezli 3 body těší mě že jsme konečně byli nebezpeční směrem do předu a přidali i branky což se nám v mobilních utkáních nedařilo.

strniste

Hodnocení Petra "Strnyho" Strniště, našeho středopolaře:

Na poslední zápas tohoto roku jsme vyrazili neobvykle v sobotu a to do Čáslavi. Potřebovali jsme nutně získat první body z venku a to nejlépe 3. Věděli jsme, že to nebude lehký, ale to není žádnej zápas, a tak jsme museli začít makat od 1. minuty. Využili jsme zmatku obrany hned ze začátku a po brance Filipa Bonaventury a kulišácké střele Davida Stanislava, která rozvlnila síť, jsme vedli už v 5. minutě 0:2. Pak přišel však čas, kdy jsme se soustředili více na rozhodčího než na hru. A to nás zamrzelo až ve 33. minutě, kdy jsme obdrželi branku. Zbytek poločasu jsme odehráli už lépe a šli jsme do kabin za stavu 1:2. V šatně jsme si řekli, že jestli nezačneme hrát jako na začátku, tak to tady ještě prohrajem. Srovnali jsme si hlavy a ve 49. minutě jsme dali gól z rohu. Zbytek zápasu jsme byli lepším týmem a pojistili jsme si to gólem na 1:4. Odpověď přišla až v 89. minutě ale dlouho jsme si to líbit nenechali a gólem Tesiho jsme zvýšili výsledek na konečných 2:5. Po první výhře venku jsme se zazimovali na 11. místě se 17. body a věříme, že jaro se nám povede lépe.