5. ročník silvestrovského fotbálku

Silvestr 2018
31.12.2018 - již pátý ročník tradičního silvestrovského fotbálku proběhl i na sklonku roku 2018. Ještě než odbily poslední hodiny končícího roku, sešli se na tradičním místě v Neratovicích na "umělce" odchovanci, trenéři, hráči současní i bývalí, kamarádi, příznivci našich žlutomodrých barev, aby se proběhli, pokecali a rozloučili s končícím rokem. Utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou 10:10, byly vidět pěkné akce i krásné góly. Konečnou výhru pro "oranžové" zajistil v penaltovém rozstřelu v brance čarující Radek Rehák. Nikdo se nezranil, všichni odcházeli s tím, že se za rok sejdou znovu. I když nebylo vyprodáno, :-) o toto utkání začíná být mezi hráči čím dál tím větší zájem, což nás všechny moc těší. 

foto:
vrchní řada z leva - Mlch (trenér U7), Željazkov (Mlékojedy), Lovíšek (odchovanec), Wurm (trenér U14), Brunclík (šéftrenér mládeže), Černý (odchovanec), Ďurinda (a-tým), Lemarie (odchovanec), Kučera (odchovanec)
dolní řada - Tóth (trenér U8), Kalabiška (a-tým), Stanislav (asistent a-týmu), Žežulka (trenér U8), Fukač (odchovanec), Grznár (odchovanec), Martinec (a-dorost), Rehák (kustod a-týmu), Kadlec (Byšice, bývalý hráč a-týmu), Palanský (odchovanec)