A-mužstvo - příprava s Velkými Hamry

A - mužstvo sehrálo přípravný zápas s Velkými Hamry(divize)

Acko 2019 20

 

 FK Neratovice-Byškovice - FK Velké Hamry  2:3 (1:1)

branky : Chlumecký(PK), Radosta

 

 

A-mužstvo prohospodařilo vedení

 Desetiminutový výpadek v závěru utkání nás stál výsledek. V našem třetím přátelském utkání po rozvolnění jsme prohráli s Velkými Hamry 3:2, po poločase 1:1.
 V samotném utkání jsme nejdříve tahali za kratší konec. Když už se zdálo, že jsme z nejhoršího venku, tak jsme inkasovali po vypíchnutí malé domů. Ještě do poločasu jsme ale srovnali z pokutového kopu Chlumeckým. Po změně stran se nám podařilo vývoj utkání otočit ve svůj prospěch gólem Radosty. Závěr ale patřil Severočechům, kteří dvěma údery strhli vítězství na svou stranu.

Trenér Jiří Brunclík : „Musím vyseknout uznání kvalitnímu soupeři. Přesně tyto zápasy proti takto zkušeným týmům nás v kvalitě posunou dál. Úvodních dvacet minut patřilo výborně presujícím Hamrům. Ve druhé části prvního poločasu se nám podařilo vyrovnat skóre i hru. Druhý poločas jsme začali aktivně a během třicet minut si vytvořili několik výborných pozic pro vstřelení branky. Bohužel se ujala pouze jedna. Závěr patřil v dusném počasí soupeři, který nás dvakrát nachytal v nedbalkách.“