U15 - domácí remíza

Ve třetím kole České divize starších žáků jsme se na domácím hřišti v Byškovicích utkali s týmem FC Háje Jižní Město.

Fotbal Neratovice - Byškovice U15 - FC Háje Jižní Město U15 2:2 (1:1)

Branky: Jansa Petr, Durdoň Erik.

Sestava Fotbal Neratovice - Byškovice U15: Velický Šimon, - Novotný Samuel, Sýkora Tomáš, Slavíček Filip (58 min. Durdoň Erik), Přibyl Šimon, - Roček Michal (72 min. Hrubý Martin), Jansa Petr, - Šplíchal Jiří (51 min. Květoň Antonín), Kuhn Dominik, Škrabálek Daniel, - Žížala František.

Trenéři: Fibiger Lukáš, Panocha Michal, Roček Patrik.

Sestava FC Háje Jižní Město U15: Balon Tadeáš, - Hofman Tomáš, Sobotka Matěj, Solár Filip, Svoboda David, - Tuček David, Kuneš Jan, Chodora Radek, Brož Václav (72 min. Šesták Jan), - Sádek David, Vík Jan.

Trenéři: Horník Michal, Lukáš Radek

Vedoucí mužstva: Klíčová Renata

Lukáš Fibiger, trenér FK Neratovice - Byškovice U15: “Velmi vyrovnané utkání do kterého jsme měli výborný vstup a nádhernou brankou jsme po pěti vteřinách vedli 1:0. Celý první poločas byl ovšem soupeř lepší, nám se nedařilo zejména přebírání hráčů ve středu hřiště, kde nás hosté přehrávali. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení, výrazně nám pomohli svými výkony střídající hráči a pár minut před koncem, kdy už jsme hráli na úplné riziko se nám podařilo zaslouženě vyrovnat. Při šancích soupeře nás skvěle podržel Šimon Velický, naše brankové příležitosti bohužel skončily na tyčce a břevně. Remíza s velmi silným soupeřem je pro nás cenná a kluci zaslouží za dnešní výkon uznání.”