U15 - příprava proti Football Talent Academy

V přípravném utkání jsme se na domácím hřišti v Byškovicích utkali s týmem Football Talent Academy Praha.

Fotbal Neratovice - Byškovice U15 - FTA Praha U15 0:2 (0:1)

Sestava Fotbal Neratovice - Byškovice U15: Velický Šimon, - Novotný Samuel, Kuhn Dominik, Ledvina Jakub (30 min. Durdoň Erik), Slavíček Filip (41 min. Přibyl Šimon), - Sýkora Tomáš, Roček Michal, Jansa Petr, Lelek Štěpán, Lang Matthew, - Hrubý Martin (41 min. Žížala František).

Trenéři: Fibiger Lukáš, Panocha Michal, Roček Patrik.

Sestava Football Talent Academy Praha U15: Tůma Samuel, - Hrdina Václav, John Jakub, Krákora Lukáš, Saleh Robin (41 min. Neufus Lukáš), - Kadlček Lukáš, Sedlák Radek (41 min. Chalupka Marek), Jaroš Mikuláš, Čáp Adam, Pekárek Ján, - Vankat Tobias.

Trenéři: Jůza Milan, Vokáč Petr

Lukáš Fibiger, trenér FK Neratovice - Byškovice U15: “Samozřejmě zklamání z výsledku i výkonu. V první půli jsme si vytvořili šest vyložených brankových příležitostí, které jsme neproměnili, což je úplně stejná chyba, jako když obránce přihraje soupeři na gol. V předzápasové přípravě se upozorňujeme na hrotového útočníka soupeře Tobiase Vankata a přesto nám vstřelí dvě branky, stejně tak Petr Studnička v utkání s Chomutovem. Tento zápas nám jednoznačně ukázal, že máme obrovský prostor pro zlepšování, především v technických dovednostech, správného výběru řešení jednotlivých herních situací a zodpovědnosti za individuální a týmový výkon.

Milan Jůza, trenér Football Talent Academy Praha U15: “Proti přednímu diviznímu celku jsme sice neodehráli utkání úplně podle našich představ, ale kluci zaslouží pochvalu za svoji pohybovou aktivitu a rychlost kterou na soupeře uplatnili. Hra samotná byla oboustranně často nepřesná, ale naše vysoké postavení a zejména velmi aktivní pohyb po celém hřišti nám přinesl zasloužené vítězství.”