U14 Viktoria Žižkov - FKNB

U14:  VIKTORKA ŽIŽKOV  -  FK NB  3:0 (2:0)

Sestava: Znamenáček (41´ Veselý) – Balaba, Churavý (60´Kundrát), Korbelář, Chlapec (70´ Kučera) – Januška, Kalina, Šíma (41.Sýkora), Hartl - Havel (68´ Dedera), Lisec

Michal Mára trenér FKNB U14:V sobotu 2. 10. 2021 jsme odehráli další mistrovské utkání proti Viktorce Žižkov. Soupeř se prezentoval důraznou, fyzickou hrou se snahou o co nejrychlejší přechodovou fázi. Tento způsob hry našemu družstvu příliš nesedl a jen obtížně jsme se vyrovnávali soupeři ve fyzických soubojích, kterých byl na menším hřišti v Kolodějích bezpočet. Díky tomu, jsme se takřka nedostávali ke kombinaci. Výsledkem bylo minimum vypracovaných šancí nebo alespoň střeleckých pokusů. Zápas se od začátku pro nás nevyvíjel vůbec dobře. Soupeř se ujal velmi rychle vedení a těsně před koncem prvního poločasu přidal druhou, uklidňující branku. Druhý poločas byl i přes několik střídání podobný tomu prvnímu - spousta prohraných osobních soubojů a nepřesných přihrávek. Konečný výsledek 3:0 je naší první porážkou v sezóně a jasným důkazem toho, že v každém tréninku je třeba pracovat na 100%, abychom byli schopni vyrovnat se soupeři, který preferuje spíše fyzický a důrazný fotbal. Týmu nelze vytknout nasazení nebo bojovnost, ale abychom soupeři vnutili náš způsob hry a byli úspěšnější potřebovali bychom více kvality v rozehrávce a kombinaci - a tu jsme bohužel tento zápas neměli.