U15 - deset branek na Vyšehradu

V přípravném utkání jsme se v Praze utkali s účastníkem nejvyšší žákovské soutěže FK Slavoj Vyšehrad. Utkání se hrálo 2 x 45 minut na umělé trávě.

FK Slavoj Vyšehrad U15 - Fotbal Neratovice - Byškovice U15 5:5 (1:2)

Branky: Sýkora Tomáš 3, Přibyl Šimon, Jansa Petr.

Sestava FK Slavoj Vyšehrad U15: Škubal Dominik (46 min. Fischer Jakub), - Holubovský Václav, Tien Hung Nguyen, Dovrtěl Filip (46 min. Pavlík Jiří), Hung Vu Viet, - Truong Giang Luu, Azilinon Martin, Sommer David (46 min. Mohamed Abubakr Abdelmagid), Son Šíma Luboš, - Špaček Jakub, Gumiňski Gabriel.

Trenéři: Růžička Daniel, Jon Daniel, Dovrtěl Jan.

Sestava Fotbal Neratovice - Byškovice U15: Velický Šimon, - Novotný Samuel (65 min. Hrubý Martin), Slavíček Filip, Roček Michal, Přibyl Šimon, - Jansa Petr, - Tříska Adam, Sýkora Tomáš, Hrubý Martin (46 min. Sýkora Vít), Škrabálek Daniel, - Lelek Štěpán (30 min. Hartl Sebastian).

Trenéři: Fibiger Lukáš, Panocha Michal, Roček Patrik, Svoboda Jakub.

Lukáš Fibiger, trenér Fotbal Neratovice - Byškovice U15: “Pro nás výborná konfrontace s ligovým mužstvem. Utkání mělo oboustraně velmi dobré herní i kondiční parametry. Remíza je vzhledem k průběhy hry spravedlivá, ale pokud vedeme ještě pět minut před koncem utkání o dvě branky, tak bychom zápas ztrácet neměli. Celý tým zaslouží za odvedený výkon uznání.”