U15 - první utkání v novém roce

K prvnímu utkání v novém roce jsme zajížděli do Prahy, kde jsme se na umělé trávě utkali s týmem SK Střešovice 1911. Utkání se hrálo 2 x 45 minut.

SK Střešovice 1911 U16 - Fotbal Neratovice - Byškovice U15 2:2 (1:1)

Branky: Šplíchal Jiří, Žížala František.

Sestava SK Střešovice 1911 U16: Halák Gabriel (46 min. Pišl Šimon), - Bouček David (46 min. Iwano Ryoma), De Korver Tobiáš, Košata Štěpán, Fibinger Jiří, - Kraemer Vilém, Kučera Matěj (46 min. Gugutsidze Grygoryi), Linhart Jakub, Rubáš Sebastian, - Stein Joseph (46 min. Režábek Jakub) , Vosický Matyáš (46 min. Schurrer Albert).

Trenéři: Cintler Pavel, Těšínský Petr, Perlik Tomáš.

Vedoucí mužstva: Pačanda Martin.

Sestava Fotbal Neratovice - Byškovice U15: Novotný Sebastian, - Novotný Samuel, Roček Michal (7 min. Lelek Štěpán/46 min. Hrubý Martin), Slavíček Filip, Ledvina Jakub (46 min. Lang Matthew), - Jansa Petr, - Kuhn Dominik, Sýkora Tomáš, Tříska Adam (70 min. Lelek Štěpán), Šplíchal Jiří, - Žížala František.

Trenéři: Fibiger Lukáš, Panocha Michal, Roček Patrik, Svoboda Jakub.

Lukáš Fibiger, hlavní trenér Fotbal Neratovice - Byškovice U15: “Starší a fyzicky vyspělejší soupeř nás v tomto utkání skvěle prověřil. Po celé utkání jsme byli lepším mužstvem ve všech parametrech výkonu a je škoda, že jsme o vítězství přišli v poslední minutě zápasu. Celé mužstvo pracovalo velice dobře a cenný výsledek je pro nás odměnou za náročnost a věřím, že i správným povzbuzením do další tvrdé dřiny, která nás společně čeká.