V sobotním dopoledni hostíme Chomutov

 

 

 FK Neratovice-Byškovice - FC Chomutov 

FC Chomutovnera 

          

                                                                                                                        VS

 

     

 

 

 

V sobotu 28.5.2022 se od 10:15 utkáme na domácím hřišti v Neratovicích s FC Chomutov. Ten je v současnosti na 10 místě se ziskem 34 bodů při skóre 45:38. V posledním zápase hostil v Chomutově Tn Rakovník a zvítězil 3:0, po poločase 2:0. Naše mužstvo si po zisku tři bodů s Březovou udrželo nadále druhé místo a na vedoucí Most-Souš ztrácí 4 body.

 

Utkání řídí - p. Matějka Jakub, Pilný Marek a Klečka Ivan            delegát - p. Krejčí Zdeněk

 

Chomutov vyznává modrou a nebo černou barvu dresů..

 

 

Na podzim jsme v Chomutově remizovali 3:3, pojďme si utkání ještě jednou připomenout

 

Po nepovedeném prvním poločase přišel obrat, na vítězství to ale znovu nestačilo

Gólově a také karetně nejbohatší utkání sezony jsme odehráli v Chomutově, kde se v pátek předehrávalo pod umělým osvětlením. Vedli jsme, prohrávali, otáčeli a nedlouho před koncem inkasovali na konečných 3:3.

I jediný bod, který jsme si z venkovního zápasu zopakovali po týdnu, nám postačí, abychom se udrželi v čele divizní skupiny B také po dvanáctém kole.

Stejně jako v Březové přišly opět hrubé chyby v defenzivě. Ty poměrně záhy vymazaly povedený vstup do utkání korunovaný gólem kapitána Chlumeckého. Po prvním centru v deváté minutě jsme darovali hrůzostrašný gól domácím a za dvě minuty propadli při standardce. Tyto situace poznamenaly i zbytek poločasu. Hráli jsme alibisticky, pomalu, bez agresivity. Místo, abychom se tlačili do vápna, tak jsme vymetali kouty hřiště. Zákonitě tak v poločase musela po dlouhé době přijít bouřka.

Druhý poločas začal okamžitým vyrovnáním Janíčka. Ke dvěma gólům v utkání se pak po třech kolech propracoval zásluhou proměněné penalty kapitán Tomáš Chlumecký. Domácí ale našli i tentokrát odpověď, vyrovnali necelých deset minut před koncem. Druhá půle ukázala, že je to jen o našem přístupu. Hráli jsme ve velké intenzitě a zaslouženě otočili. Jediné, co kazí dojem z druhé půle, je obdržená branka v závěru utkání.

 

Hodnocení utkání

brunclik