V sobotním dopolední hostíme Cheb

FK Neratovice-Byškovice - FK Hvězda Cheb

Slanynera

V sobotu 8.10. sehrajeme od 10:15 na domácím hřišti 10 kolo divizní skupiny B. Soupeřem nám bude nováček a poslední tým naší skupiny SK Hvězda Cheb, ta byla přeřazena ze skupiny A. Cheb po odehraných 9 kolech nasbíral 5 bodů za 1 vítězství, 2 remízy a 6 proher při pasivním skóre 10:30, za což mu patří poslední 16 místo v tabulce. V posledním kole hostil Štětí, od kterého schytal debakl 0:7, po poločase 0:4.
 Naši borci v posledním kole hostovali ve Slaném a vezou tři body za vítězství 2:1, po poločase 0:0 a jsme s 15 body na 6 místě. S Chebem budeme chtít bodovat abychom se posunuli tabulkou do vyšších pater.