V sobotním dopoledni přivítáme Kosmonosy

 

 

 

 FK Neratovice-Byškovice - SK Kosmonosy

neraBrezov 

          

                                                                                                                 VS

 

     

 

 V sobotu 18.3. přivítáme v 10:15 na domácím hřišti SK Kosmonosy. Ty jsou v současnosti v tabulce na 9 místě se ziskem 23 bodů při skóre 38:31. V posledním jarním kole hostily SK Štětí a zvítězily po divokém skóre 6:3, po poločase 2:1. 
Naši borci hostovali na Kladně, kde po chybách prohráli 2:0 a jsou se ziskem 30 bodů a skóre 27:19 na 5 místě průběžné tabulky.
S Kosmonosy budeme chtít odčinit porážku s Kladnem a získat tři body.

 

 

 

Kosmonosy vyznávají červenobílou a nebo černou barvu dresů.

 

 

 

Na podzim jsme z Kosmonos přivezli všechny body za vítězství 3:1, pojďme si utkání ještě jednou připomenout.

 

 

Z Kosmonos vezeme všechny body

 Po remíze a porážce jsme zkompletovaly výsledkovou škálu. V Kosmonosech nás k cennému výsledku proti novému týmu skupiny nasměrovaly dvě gólové radosti v rozmezí tří minut prvního poločasu, ve druhém padlo po jedné brance na každé straně.

Do utkání jsme měli horší vstup a deset minut jsme se rovnali s nátlakem domácích. Jenže náš tým dostal po ztrátě soupeře na vlastní polovině do sedla parádní ťukes s chladnokrevným zakončením Dobiáše.

Od té doby jsme měli více ze hry a přidali i druhou branku. Po vráceném rohovém kopu přispěchal s gólovou tečkou poločasu hlavičkující Kalabis. Do poločasu se pak hra odehrávala od vápna k vápnu bez větší šance.

 Druhý poločas začal nátlakem domácích, kterému bohužel výrazně pomohla nepřesná rozhodnutí rozhodčích. Domácí Kořínek v 62. minutě po našem nepřesném odkopu pohotovou ranou snížil. Pro Jiřího Poživila ale šlo při jeho prvním ostrém startu po letech o jedinou vážnější komplikaci. Jinak náš trenér brankářů musel zaskočit při drobné zdravotní indispozici kolegy Maliny a také souběhu utkání dorostu.

V devadesáté minutě pak  definitivně rozhodl z brejku Vetešník, který tak po přestupu z Libiše zažil úspěšnou premiéru v našem dresu.

 

 

Hodnocení utkání

brunclik