U19 - Baník Sokolov

V dalším kole mistrovské soutěže ČDD U 19 B, jsme se na domácím stadionu v Neratovicích utkali o mistrovské body proti týmu FK Baník Sokolov.

Fotbal Neratovice - Byškovice U19 – FK Baník Sokolov U19 6:3 (1:2)

Branky: Banga Michal 4, Nerger Filip, Šplíchal Jiří – Pipta Lukáš, Zázrivec Tomáš, Schulz Jan.

Sestava Fotbal Neratovice – Byškovice U19: Brejcha Jakub, - Vanke Marek, Janeba Radek, Schnedörfler David, - Křížek Filip, Nerger Filip (82 min. Polák Jan), - Sušil Jakub, Zan Matyáš (80 min. Roček Michal), Jedlička Matěj (46 min. Šplíchal Jiří), Bačinský Štěpán (70 min. Michalík Nicolas), - Banga Michal.

Trenéři: Fibiger Lukáš, Voljanskij Michal

Vedoucí mužstva: Franěk David

Sestava FK Baník Sokolov U19: Verner František, - Pipta Lukáš, Sentelík Radek, Jelínek David, Fuchs Dominik, - Zázrivec Tomáš, Schulz Jan, Rmoutil Karel, Hradecký Marek, Pečinka Daniel, - Mládek Martin.

Trenér: Čížek Radek

Vedoucí mužstva: Janovský Miloslav

Lukáš Fibiger, hlavní trenér Fotbal Neratovice – Byškovice U19: „Od nás velmi špatně odehraný první poločas, ve kterém jsme měli velké problémy v organizaci a způsobu hry v tříobráncovém systému, který jsme museli zvolit do tohoto utkání, kvůli hráčské typologii. Zároveň naše hra postrádala agresivitu, intenzitu a emoce, proto jsme si o pločasové přestávce museli tyto věci důrazněji vyříkat. Mužstvo na kritiku skvěle zareagovalo a ve druhém poločase jednoznačně ukázalo, jak VELKÝM TÝMEM v jarní části soutěže je a to jak herně, tak především charakterem. Celé mužstvo dokázalo od zimy, kdy se nacházelo na sestupové pozici s pětibodovým mankem na záchranu udělat obrovský progres v kondičních schopnostech, herní disciplíně a TÝMOVOSTI. V ose hřiště jsme měli na jaře individuálně jedny z nejlepších hráčů v celé soutěži, ale záchranu slavíme především díky týmovému výkonu, protože MY JE VÍC, NEŽLI JÁ. Za celý náš klub jsme velmi šťastní, že se nám to podařilo společně dotáhnout do úspěšného konce. TÝM zaslouží obrovské poděkování a uznání za odvedenou práci. Velký respekt k tomu, co jste dokázali BORCI.“