SK Kladno – Fotbal Neratovice Byškovice

4:4

Branky: Lajn 2x, Červenka 1x, Kolouch 1x

Sestava: Šimáček, Hrstka, Červenka, Uher, Hubálek, Cikánek, Bačinský, Kolouch, Dandár, Lajn, Chytrý, Polák, Buzalka, Hruška

Hodnocení – Polák Jan: Ve třetím kole jsme se vydali do Kladna, věděli jsme, že nás nečeká rozhodně nic jednoduchého. Celé utkání se odehrávalo ve velmi svižném tempu, nahoru – dolu. Bohužel se nám nedařilo v prvních 2 třetinách skórovat, kdežto soupeř 2x proměnil. Předváděná hra ale byla vyrovnaná, spousta osobních soubojů i šancí na obou stranách. Před poslední třetinou jsme si řekli, že máme ještě šanci utkání dorovnat, nebo dokonce obrátit v náš prospěch. Kluci byli správně nastavení a opravdu se „začali dít věci“. Soupeř začal dělat pod naším tlakem chyby v obraně a my jsme otáčeli stav utkání na 2:3, v samotném závěru to byla válka nervů, Kladno znovu otočilo na  4:3,

V poslední minutě jsme ale nakonec srovnali na 4:4 !

Našemu týmu patří  VELKÁ POCHVALA ! opět prokázal  fyzickou i psychickou odolnost!