U11 - hodnocení podzimu 2022

Hodnocení podzimní části sezony 2022/2023

Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. U11

Minirepublika, miniliga, okresní soutěž

 

logo FKMartin Kalina, hlavní trenér kategorie U11:

Přípravu na podzimní část jsme začali první týden v Srpnu, jako tradičně na soustředění ve Studenci. Kluci celé soustředění odmakali a užili jsme si spousty zábavy. V podzimní části jsme odehráli 7 kol krajské miniligy, 2 kola Minirepubliky, 1 kolo kvalifikace FAČR poháru mládeže, 8 utkání okresního přeboru, a několik přátelských utkání.

Krajská miniliga – Tuto soutěž organizujeme pro kluky již čtvrtým rokem. Nově jsme hráli ve formátu 6+1 na větší hřiště. Celkově jsme z 12 týmů obsadili 3.místo. Sehráli jsme spousty vyrovnaných utkání. Ve většině utkáních jsme byly úspěšní v 1v1, v důrazu, bojovnosti. Některé kolo se nám nepovedlo výsledkově. Pozitivní je že šanci zahrát si tuto soutěž dostali všichni hráči z kádru a všichni obstáli.

FAČR pohár mládeže – V tomto kole se nám bohužel nedařilo. Dostali jsme spousty zbytečných branek, soupeři nás jasně přehráli ve všech dovednostech a bohužel se nám tento turnaj nepovedl jak herně, tak ani výsledkově.

Okresní přebor – V okresní soutěži dostali prostor take všichni hráči. V této soutěži kluci dominovali a sehráli velmi dobrá utkání. Vyrovnaným soupeřem nám byl pouze tým Pšovky a Dynama Nelahozeves. Naši kluci již překročili výkonnostně tuto soutěž a vyčnívají ve  všech dovednostech.

Minirepublika – Odehráli jsme také dvě kola této soutěže s velmi těžkými soupeři. Nově jsme si již take vyzkoušeli rozestavení 7+1. Kluci v obou turnajích předváděli velmi dobré výkony. Velice dobře nám šla kombinace a oba turnaje jsme vyhráli. Opět je pozitivní že si zahráli všichni hráči z kádru.

Podzimní část sezony hodnotím velmi pozitivně. Kluci se opět výkonnostně posunuli, zlepšili individuální dovednosti a týmovou hru. Odehráli také spousty těžkých a vyrovnaných zápasů. V jarní části se chceme již vice zaměřit na hru na větším hřišti v rozestavení 7+1 abychom kluky dobře připravili na žákovskou ligovou soutěž.

Závěrem chci poděkovat trenérům z realizačního týmu, tak kolegům trenérům, kteří se podílí na rozvoji hráčů v celém klubu. Dále vedení klubu a šéftrenérům, kteří se nám snaží připravit ty nejlepší možné podmínky pro naše fungování. V neposlední řadě velké DÍKY rodičům, kteří jsou vždy s námi a velmi pozitivně se podílí na hráčském vývoji.