O klubu

FK Neratovice-Byškovice

Z historie až po součastnost

Fotbalový klub Neratovice-Byškovice navazuje od sezony 2006/2007 na už bezmála stoletou tradici fotbalu ve městě. Vrcholem pod hlavičkou tehdejšího SK Spolany byla v letech 2000 až 2003 účast ve druhé nejvyšší soutěži, po které ovšem následovalo kritické období: ztráta sponzorů, prodej druholigové licence, zánik klubu SK Spolana.

Znovuobrození nastartovalo spojení neratovického fotbalu s byškovickým. Dospělý tým se téměř v nejkratší možnou dobu vyškrábal z I. B třídy až do divize. Skupinu B čtvrté nejvyšší soutěže hraje nepřetržitě od roku 2011. S výjimkou nováčkovské sezony končil vždy v lepší polovině tabulky a opakovaně těsně pod stupni vítězů.

Činovníci klubu sázejí hlavně na výchovu mládeže, která historicky i současně patří mezi nejlepší v kraji. Na dvě desítky kvalifikovaných trenérů se v současné době stará o více než dvě stě dětí, tedy nejpočetnější mládežnickou základnu fotbalistů v celém okrese. Tradiční žlutomodré barvy Neratovic mají své zastoupení v soutěžích všech věkových kategoriích od minipřípravy, tedy hráčů mladších sedmi let, až po starší dorost.

Týmy nejstarších ročníků se v roce 2017 podařilo vrátit do kvalitních soutěží. Starší a mladší žáci se tak mohou měřit s elitními kluby v české lize, starší a mladší dorostenci v divizi. Součástí dlouhodobé strategie práce s mládeží je realizované partnerství se Slavií Praha a úspěšné otevření sportovní třídy na Základní škole Ing. M. Plesingera-Božinova. Mezi priority klubu patří fungující a oboustranně prospěšná spolupráce s partnery na čele s městem Neratovice a vylepšování zázemí na stadionu v Neratovicích i v areálu v Byškovicích.

To jsme My

Jsme hrdí na svůj klub...

Řečí čísel

Snažíme se stále zlepšovat a čísla nám ukazují, že jdeme správným směrem.
Naše členská základna se stále rozrůstá a to je ta největší odměna.

0
Členská základna
0
Počet týmů
0
Počet trenérů
0
Hrací plochy

Proč jít k nám?

Kvalitní soutěže ve všech kategoriích
  • A tým - Divize skupina B
  • U19 a U17 - Divize skupina B
  • U15 a U14 - Divize skupina B
  • U13 a U12 - Divize skupina B

Vedení klubu

Jsme ukázkou toho, že i ve skromných podmínkách, lze odvádět kvalitní práci, která přináší radost nám všem...
Vladimír Kaňka
Vladimír KaňkaPředseda klubu
Václav Marhan
Václav MarhanVedoucí A týmu
Lukáš Fibiger
Lukáš Fibigeršéftrenér mládeže
Partner 1
Partner 1
Partner 1
Partner 1