Realizační týmy 2023/2024

A tým - divize B

dsc08328.jpg

Václav Marhan
- manager A týmu
+420 602 239 038

Pavel Janeček

Pavel Janeček
- hlavní trenér A týmu

Lukáš Soude

Lukáš Soudek
- trenér A týmu

dsc08511.jpg

Jiří Poživil
- trenér A týmu

Ondřej Bejbl

Mgr. Adam Kučera
- kondiční trenér A týmu

dsc08214.jpg

Radek Rehák
- kustod A týmu

Šéftrenéři

dsc08463.jpg

Lukáš Fibiger
- šéftrenér mládeže

dsc08474.jpg

Radek Zámečník
- šéftrenér dorosty

dsc00351.jpg

Tomáš Mašanský
- šéftrenér žáci

dsc08299.jpg

Jakub Svoboda
- šéftrenér přípravky

U19 + U17 - (divize dorostů)

Radek Zámečník

Radek Zámečník
- hlavní trenér U19

Lukáš Fibiger

Lukáš Fibiger
-  trenér U19

langmajer_new.jpg

Jaroslav Langmajer 
- vedoucí U19 a U17

dsc00390.jpg

Mgr. Adam Kučera 
- kondiční trenér U19 a U17

Radek Zámečník

Robert Rambousek
- hlavní trenér U17

Lukáš Fibiger

Mgr. Michal Mára
-  trenér U17

U15 + U14 (divize žáků)

Tomáš Mašanský

Tomáš Mašanský
- hlavní trenér U15

Luboš Cikánek

Luboš Cikánek
- trenér U15

Jakub Svoboda

Jakub Svoboda
- hlavní trenér U14

Jakub Martinec

Jakub Martinec
- trenér U14

Miloslav Mňuk

Miloslav Mňuk
- trenér U14

U13 + U12 (divize žáků)

Václav Žežulka

Václav Žežulka
- hlavní trenér U13

Ladislav Korbelář

Ladislav Korbelář
- trenér U13

Martin Perger

Martin Perger
- trenér U13

Martin Kalina

Martin Kalina
- hlavní trenér U12

František Drápal

František Drápal
- trenér U12

František Drápal

Tomáš Kučera
- trenér U12

U11 + U10 (starší přípravka)

Tomáš Hříbal

Tomáš Hříbal
- hlavní trenér U11

Pavlík

Tomáš Pavlík
- trenér U11

Roman Mlch

Roman Mlch
- hlavní trenér U10

Jan Kalabis

Erik Majringer
- trenér U10

U9 + U8 (mladší přípravka)

Jan Kalabis

Miroslav Filip
- hlavní trenér U9

Jakub Svoboda

Ivan Wurm
- trenér U9

Jan Kalabis

Pavel Kolek
- trenér U9

Vojtěch Hadaščok

Šárka Korbelářová
- trenérka U8

Jakub Pospíšil

Jakub Pospíšil
- trenér U8

Zdislav Ciolek

Zdislav Ciolek
- trenér U8

U7

Mária Langmajerová

Anna Poživilová
- trenérka U7

Mária Langmajerová

Luboš Střížek
- trenér U7

Mária Langmajerová

Matěj Fendrych
- trenér U7

Mária Langmajerová

Matyáš Zan
- trenér U7

Školička

Mária Langmajerová

Mgr. Mária Langmajerová
- trenérka

Mária Langmajerová

Adéla Nergerová
- trenérka

Zdislav Ciolek

Adam Chytrý
- trenér

Zdislav Ciolek

Tadeáš Hubálek
- trenér

Brankáři + Coerver coach

Jiří Poživil

Jiří Poživil
- trenér brankářů muži+mládež

Andrej Dzhurynskij

Andrej Dzhurynskij
- trenér brankářů žáci+ přípravky

Jakub Martinec

Jakub Martinec
- Coerver coach žáci+přípravky

SpSM

Lukáš Fibiger

Lukáš Fibiger
- pohybovky + gymnastika + SpSM

dsc08407.jpg

Mgr. Mária Langmajerová
- pohybovky + SpSM

dsc08326.jpg

Marika Ročková 
- fitness + core

dsc08438.jpg

Anna Poživilová
- fyzioterapeutka