1

Summary

S Chomutovem vítězně

hrdaskozy

Po propadáku v minulém kole v Souši učinil trenér, ať už vinou zranění nebo výkonu hned na čtyřech postech změnu a na výkonu to bylo znát.

Do utkání jsme doslova vlétli a kdo z diváků přišel o chvilku později neviděl první branku. Po půlminutě vystihl Hrdý chybnou rozehrávku stopera a po samostatném úniku nedal, ještě vloni u nás chytajícímu, Švejdovi šanci a vedli jsme 1:0. O chvíli později dalekonosnou ránu Ducha Švejda jen s obtížemi vyrazil na roh. Minutu nato se opět po chybě hostující obrany dostal do sóla Kozák ale na Švejdu si nepřišel, ten jeho obstřel vykopl. V jedenácté minutě se po nenápadné akci dostal do zakončení na levé straně hostující kanonýr Boček a k překvapení všech vymetl šibenici navrátilce do naší branky Maliny a bylo srovnáno. Obdržená branka nás ještě víc nabudila a přišli i šance Vorasického a Kozáka jenže na Švejdu si ani jeden nepřišel. Ve 32 minutě potěšil domácí fanoušky Kokoška. Výstavní ránou ze třiceti metrů vrátil vedení na naší stranu. A to ještě nebylo v první poločase vše. Těsně před koncem se po pravé straně protáhl do vápna Hrdý, obránce jej poslal na trávník a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Kokoška a do kabin se tak šlo za našeho dvoubrankového vedení.

Druhá půle začala jako ta první a do 65 minuty jsme si vypracovali po hostujících chybách dvě vyložené šance které ale střídající Ďurinda i Hrdý nedokázali proměnit. Od té doby postupně převzali iniciativu hosté. Nám se přestalo dařit držet míč, vázla kombinace a začali jsme se strachovat o výsledek. Hosté svůj tlak ale nedokázali vyjádřit až na jednu šanci po brejku z levé strany kterou zlikvidoval Malina se do ničeho vážnějšího nedostali.

Po velmi dobré první půlce, kterou jsme vyhráli 3:1, bereme všechny body a spravili jsme si chuť po propadáku v minulém týdnu v Souši. Teď nás čekají dva zápasy na hřištích soupeřů ve kterých budeme chtít bodovat.