Trenéři

A tým - divize B

marhan.jpg

Václav Marhan
- manager A týmu
+420 602 239 038

Jiří Brunclík

Jiří Brunclík
- hlavní trenér A týmu

kolja.jpg

Michal Voljanskij
- trenér A týmu

pozivil.jpg

Jiří Poživil
- trenér A týmu

Ondřej Bejbl

Ondřej Bejbl
- kondiční trenér A týmu+dorostů

rehak_a.jpg

Radek Rehák
- kustod A týmu

Šéftrenéři

fibiger.jpg

Lukáš Fibiger
- šéftrenér mládeže

brunda.jpg

Jiří Brunclík
- šéftrenér muži+dorost

masanskyt.jpg

Tomáš Mašanský
- šéftrenér žáci

svobodaj.jpg

Jakub Svoboda
- šéftrenér přípravky

U19 + U17 - česká liga dorostu

kujal.jpg

Petr Kujal 
- hlavní trenér U19

heichel.jpg

Petr Heichel
- trenér U19

samsa.jpg

Michal Šamša 
- trenér U19

Radek Zámečník

Radek Zámečník
- hlavní trenér U17

langmajer_u19.jpg

Jaroslav Langmajer 
- trenér U17

fantik.jpg

Petr Fantík 
- vedoucí mužstva U17-U19

U15 - divize žáků

Lukáš Fibiger

Lukáš Fibiger
- hlavní trenér U15

Michal Panocha

Michal Panocha
 - trenér U15

Patrik Roček

Patrik Roček
 - trenér U15

U14 - divize žáků

Tomáš Mašanský

Tomáš Mašanský
- hlavní trenér U14

Michal Mára

Mgr. Michal Mára
- trenér U14

Ladislav Korbelář

Ladislav Korbelář
- trenér U14

Tomáš Kučera

Tomáš Kučera
- vedoucí mužstva

U13 + U12 - liga žáků

Jan Polák

Jan Polák
- hlavní trenér U13

Patrik Zamazal

Patrik Zamazal
- trenér U13

Luboš Cikánek

Luboš Cikánek
- trenér U13

Ivan Wurm

Ivan Wurm
- hlavní trenér U12

Miloslav Mňuk

Miloslav Mňuk
- trenér U12

U11 + U10 (starší přípravka)

Václav Žežulka

Václav Žežulka
- hlavní trenér U11

Martin Perger

Martin Perger
- trenér U11

Lukáš Kučera

Lukáš Kučera
- trenér U11

Martin Kalina

Martin Kalina
- hlavní trenér U10

Roman Mlch

Roman Mlch
- trenér U10

František Drápal

František Drápal
- trenér U10

U9 + U8 (mladší přípravka)

Jakub Svoboda

Jakub Svoboda
- hlavní trenér U9

Petr Strniště

Petr Strniště
- trenér U9

Tomáš Hříbal

Tomáš Hříbal
- trenér U9

Jakub Martinec

Jakub Martinec
- hlavní trenér U8

Jakub Gombáš

Jakub Gombáš
- trenér U8

Jan Kalabis

Jan Kalabis
- trenér U8

U7 + Školička

Mária Langmajerová

Bc. Mária Langmajerová
- hlavní trenérka školičky

Josef Tóth

Josef Tóth
- trenér školičky

Radka Protivová

Radka Protivová
- trenérka školičky

Vojtěch Hadaščok

Vojtěch Hadaščok
- trenér školičky

Brankáři + Coerver coach

Jiří Poživil

Jiří Poživil
- trenér brankářů muži+mládež

Miroslav Šimáček

Miroslav Šimáček
- trenér brankářů
žáci

 

Andrej Dzhurynskij

Andrej Dzhurynskij
- trenér brankářů přípravky

Patrik Zamazal

Patrik Zamazal
- Coerver coach žáci+přípravky

Jakub Martinec

Jakub Martinec
- Coerver coach žáci+přípravky

Jakub Gombáš

Jakub Gombáš
- Coerver coach žáci+přípravky

SpSM

cerny.jpg

Mgr. Milan Černý 
- gymnastika + SpSM

rybovicova.jpg

Bc. Mária Langmajerová
- pohybovky + SpSM

Lukáš Fibiger

Lukáš Fibiger
- pohybovky + gymnastika + SpSM

noname2.jpg

Marika Ročková 
- fitness + core

noname2.jpg

Anna Poživilová
- fyzioterapeutka

noname2.jpg

Simona Jahodová
- masérka