Zápasy 2024/2025

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U14 sk. B

​PODZIMNÍ ČÁST SEZÓNY 2023/2024

Den Domácí Hosté výkop doprava výsledek článek
30.8.  FKNB SK VYŽLOVKA  16:00  - 15:1  
2.9.  FKNB JUNIOR DĚČÍN  12:00  - 6:2 ZDE
9.9.  VARNSDORF FKNB 12:00 BUS 0:4 ZDE
13.9   BANÍK SOKOLOV FKNB 17:00 BUS 2:3 ZDE
 17.9.  FKNB ARITMA PRAHA  12:00 2:0  
 23.9.  VIKTORIA ŽIŽKOV  FKNB 12:00 BUS 5:0  
 28.9.  FKNB STŘEŠOVICE  12:00 - 5:2  
30.9.   FKNB DUKLA PRAHA  12:00  - 0:6  
 14.10.  FKNB BANÍK MOST-SOUŠ  12:00 - 0:7 ZDE
 21.10.  FKNB CHOMUTOV  12:00 - 1:1 ZDE
 28.10.  ABC BRANÍK FKNB 14:30  AUTA 5:2  
 4.11. FKNB KARLOVY VARY  12:00  - 4:1 ZDE
12.11.   ČESKÁ LÍPA FKNB 12:00 BUS 1:2 ZDE
17.11. ROUDNICE N. LABEM FKNB 12:00 AUTA 3:0 ZDE

 

JARNÍ ČÁST SEZÓNY 2023/2024

Datum Den Domácí Hosté výkop doprava výsledek článek
2.3. SO FKNB DUKLA JM 12:00 - 7:3 ZDE
10.3. NE LITVÍNOV FKNB 12:00 BUS 2:6 ZDE
16.3. SO VYŽLOVKA FKNB 12:00  AUTA 0:4 ZDE
23.3. SO FKNB BANÍK SOKOLOV 12:00 - 3:0 ZDE
29.3. STŘEŠOVICE FKNB 12:00 AUTA 3:3  
6.4. SO FKNB HVĚZDA CHEB 12:00 - 7:0 ZDE
13.4. SO JUNIOR DĚČÍN FKNB 12:00 BUS 2:5 ZDE
20.4. SO FKNB VARNSDORF 12:00 - 4:3 ZDE
27.4. SO ARITMA PRAHA FKNB  10:00 AUTA 1:1 ZDE
1.5. ST HVĚZDA CHEB FKNB 17:00 BUS 3:4 ZDE
4.5. SO FKNB VIKTORIA ŽIŽKOV 12:00 - 2:9  
8.5. ST FKNB ČESKÁ LÍPA 12:00 - 3:2  
11.5. SO DUKLA PRAHA FKNB 12:30 AUTA 11:0  
22.5. SO FKNB ROUDNICE N. LABEM 16:00 - 2:7  
25.5. SO BANÍK MOST-SOUŠ FKNB  12:00 BUS 6:2  
29.5. ST FK FUKLA JM FKNB 17:30 AUTA 3:4  
2.6. NE CHOMUTOV FKNB 12:00 BUS 4:2  
8.6. SO FKNB ABC BRANÍK 12:00 - 2:3  
12.6. ST FKNB LITVÍNOV 16:00 - 5:2  
15.6. SO KARLOVY VARY FKNB 12:00  BUS 4:2  

KRAJSKÁ SOUTĚŽ - 1.A TŘÍDA U15 sk. B

 

PODZIMNÍ ČÁST SEZÓNY 2023/2024

Den Čas Domácí Hosté Doprava výsledek
 23.08.2023  18:00  TJ PÁTEK FKNB BUS 1:7
 27.08.2023 10:00 FKNB VELIM - 20:0
 01.09.2023 15:45  DOLNOBOUSOVSKÝ SK  FKNB BUS 3:2
 10.09.2023  10:00 FKNB  MNICHOVOHRADIŠŤSKÝ SK - 1:2
 16.09.2023  10:00 PŠOVKA MĚLNÍK FKNB AUTA 4:0
 23.09.2023  10:00 SPORTING MB FKNB BUS 2:2
 01.10.2023  10:00 FKNB KOSMONOSY - 11:2
 07.10.2023  10:00 SKP MB FKNB BUS 1:2
 15.10.2023  10:00 FKNB AFK PEČKY - 2:4
 22.10.2023  10:00 KUTNÁ HORA   FKNB BUS 5:2
 29.10.2023  10:00 FKNB FK MĚLNÍK 1909 - 2:0
 12.11.2023  10:00 FKNB  DOBROVICE - 1:7
18.11.2023 9:30 FŠ VELKÝ OSEK FKNB BUS

4:1

 

JARNÍ ČÁST SEZÓNY 2023/2024

Den Čas Domácí Hosté Doprava výsledek
23.3. 10:00 VELIM+CERHENICE   FKNB BUS  1:19
 31.3. 10:00 FKNB  TJ PÁTEK  - 10:0
6.4. 10:00 MNICHOVO HRADIŠTĚ  FKNB  BUS 4:1
 14.4. 10:00 FKNB PŠOVKA MĚLNÍK   - 2:3
 21.4. 10:00 FKNB SPORTING MB   - 5:7
28.4. 10:00 KOSMONOSY  FKNB BUS  3:2
1.5. 10:00 FKNB KUTNÁ HORA - 6:0
5.5. 10:00 FKNB  SKP MB  - 9:2
12.5. 10:00 AFK PEČKY FKNB  BUS 2:2
 26.5. 10:00  FK MĚLNÍK FKNB   AUTA 5:8
 1.6. 10:00  FKNB DOLNOBOUS. SK   - 1:4
 8.6. 10:00  DOBROVICE FKNB   BUS 7:0
 16.6. 10:00  FKNB VELKÝ OSEK   - 10:1
 Den Domácí Hosté výkop doprava Výsledek článek
 25.11.2023 FKNB ABC BRANÍK 12:00  - 1:1 ZDE
28.11.2023 FKNB SK ĎÁBLICE 18:30 - 1:3  
 02.12.2023 XAVEROV  FKNB 12:15  AUTA ODLOŽENO  
 10.12.2023  FKNB U14 FKNB U13 9:00  -  
 21.01.2024 FKNB JABLONEC 12:00 0:9  
 28.01.2024 FKNB STŘEŠOVICE  14:00   2:2  
 03.02.2024 SLAVIA HRADEC  FKNB  16:00 AUTA 3:6 ZDE
04.02.2024 FKNB MILOVICE 14:00 - 4:2  
10.02.2024 FKNB KLADNO 12:00 2:1 ZDE
24.02.2024  FKNB BENEŠOV 16:00 2:2  
09.03.2024 FKNB ODOLENÁ VODA 10:00 - 1:7  
17.03.2024 FKNB ČECHIE KRALUPY 15:00 - 0:4