Tréninkový plán

Leden 2022

Den Datum Čas Hřiště Program Poznámka SOUPEŘ
So 1.1.   VOLNO
Ne 2.1.   VOLNO
Po 3.1.  17:15-18:30 Sportovní hala Neratovice  TRÉNINK   Sraz 17:00  
Út 4.1.      VOLNO    
St 5.1.  17:30-19:00 Sportovní hala Neratovice    TRÉNINK  Sraz 17:15   
Čt 6.1.     VOLNO     
7.1.  16:00-17:30 UMT Neratovice  TRÉNINK   Sraz 15:50   
So 8.1.  Sraz 9:20 UMT Neratovice   ZÁPAS  NOMINACE - VŠICHNI ROUDNICE N. LABEM 
Ne 9.1.     VOLNO
Po 10.1. 17:15-18:30  Sportovní hala Neratovice   TRÉNINK     
Út 11.1.  18:00-19:00  II.ZŠ Neratovice GYMNASTIKA    
St 12.1. 17:30-19:00  Sportovní hala Neratovice   TRÉNINK     
Čt 13.1.     VOLNO     
14.1.  16:00-17:30  UMT Neratovice  TRÉNINK     
So 15.1.     VOLNO   
Ne 16.1.  Sraz 13:20 UMT Neratovice   ZÁPAS 2014 nominace viz. týmové info   Žižkov Praha
Ne 16.1. Sraz 13:20 Stadion v Kobylisích, Praha, Na Pecích 46 ZÁPAS 2013 nominace viz. týmové info  Admira, Kladno
Po 17.1. 17:15-18:30  Sportovní hala Neratovice   TRÉNINK     
Út 18.1.      VOLNO    
St 19.1. 17:30-19:00  Sportovní hala Neratovice   TRÉNINK     
Čt 20.1.      VOLNO  
21.1.  16:00-17:30  UMT Neratovice  TRÉNINK     
So 22.1. VOLNO  
Ne 23.1. Sraz 8:00  Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, Teplice TURNAJ U9 nominace viz. týmové info     Teplice, Ústí, Lovosice, Chomutov 
Po 24.1. 17:15-18:30  Sportovní hala Neratovice   TRÉNINK     
Út 25.1. 18:00-19:00   II.ZŠ Neratovice  POHYBOVKY    
St 26.1. 17:30-19:00  Sportovní hala Neratovice   TRÉNINK   
Čt 27.1.      VOLNO  
28.1.  16:00-17:30  UMT Neratovice  TRÉNINK      
So 29.1. Sraz 13:20  UMT Neratovice    ZÁPAS  NOMINACE - VŠICHNI  NYMBURK
Ne 30.1.      VOLNO
Po 31.1. 17:15-18:30  Sportovní hala Neratovice   TRÉNINK     
             

Únor 2022

Den Datum Čas Hřiště Program Poznámka SOUPEŘ
Út 1.2.   VOLNO
St 2.2.  17:30-19:00 Sportovní hala Neratovice  TRÉNINK Sraz 17:15 
Čt 3.2.     VOLNO    
4.2.  16:00-17:30  UMT Neratovice  TRÉNINK Sraz 15:50   
So 5.2. JARNÍ PRÁZNINY VOLNO  
Ne 6.2. JARNÍ PRÁZNINY VOLNO  
Po 7.2.   JARNÍ PRÁZNINY VOLNO    
Út 8.2.   JARNÍ PRÁZNINY VOLNO    
St 9.2.   JARNÍ PRÁZNINY VOLNO  
Čt 10.2.   JARNÍ PRÁZNINY VOLNO    
11.2.   JARNÍ PRÁZNINY VOLNO    
So 12.2. JARNÍ PRÁZNINY VOLNO  
Ne 13.2. JARNÍ PRÁZNINY VOLNO  
Po 14.2.  17:15-18:30 Sportovní hala Neratovice  TRÉNINK Sraz 17:00   
Út 15.2.  18:00-19:00  II.ZŠ Neratovice POHYBOVKY Sraz 17:45 
St 16.2.  17:30-19:00 Sportovní hala Neratovice  TRÉNINK Sraz 17:15   
Čt 17.2.      VOLNO    
18.2.  16:00-17:30  UMT Neratovice  TRÉNINK Sraz 15:50   
So 19.2.  Sraz 16:00 Koloděje - UMT v hale TURNAJ Nominace viz. týmové info 
Ne 20.2.  Sraz 8:30  Chomutov - UMT TRIANGL  Nominace viz. týmové info  
Po 21.2.  17:15-18:30  Sportovní hala Neratovice  TRÉNINK Sraz 17:00    
Út 22.2.     VOLNO     
St 23.2.  17:30-19:00 Sportovní hala Neratovice  TRÉNINK Sraz 17:15  
Čt 24.2.     VOLNO     
25.2.  16:00-17:30 UMT Neratovice  TRÉNINK Sraz 15:50   
So 26.2.  Sraz 13:00  Koloděje - UMT v hale TURNAJ 2014  Nominace viz. týmové info   
Ne 27.2. Sraz 7:30   Dolní Břežany - UMT v hale TURNAJ 2013  Nominace viz. týmové info   
Po 28.2.   17:15-18:30 Sportovní hala Neratovice  TRÉNINK Sraz 17:00    

Vysvětlivky:

GYMNASTIKA/POHYBOVKY - Nově každých 14 dní budeme mít 4. trénink v týdnu. V rámci nového tréninku budeme trénovat gymnastiku, pohybové hry a všeobecnou pohybovou průpravu. Gymnastika a pohybovky jsou v rámci tréninkového procesu povinné. 

TRIANGL = menší turnaj, většinou 4 týmy a dvě hřiště, bez vyhlášení. Jde nám především o to, aby kluci co možná nejvíce hráli a netvořily se velké pauzy. 

Sportovní hala Neratovice - Kpt. Jaroše 233/26, Neratovice

Tělocvična II.ZŠ Neratovice - Školní 900, 277 11 Neratovice