3

Summary

Březovou jsme nakonec udolali

kozynovas

Po opatrném začátku z obou stran jsme přeci jen získali převahu a vytvořili si slušné šance jenže v zakončení jsme neobstáli. Soupeř z první vážnější situace z přímého kopu dokázal po hlavou prodlouženém centru Bereczkým skórovat. A mohlo být i hůře, když soupeř vzápětí orazítkoval obě naše tyče. Skóre tak po prvním poločase bylo 0:1 pro hosty.

Ve druhé půli jsme stupňovali tlak, soupeře jsme v podstatě k ničemu nepustili a zaslouženě jsme vývoj zápasu otočili. V 61'minutě odcentroval Rejman z pravé strany, na odražený míč si naběhl nikým nehlídaný Pajkrt a propálil vše co mu stálo v cestě a srovnal skóre. Do konce tak zbývalo dost času k otočení průběhu. Náš vystupňovaný tlak jsme ale dlouho nedokázali zúročit a drželi přítomné diváky v napětí až do samého závěru. Dvě minuty před koncem našel Pajkrt dlouhým pasem rozběhlého Kozáka a ten své sólo dokázal podél vyběhnuvšího brankaře uklidit do branky a dokonal tak obrat v utkání.

Za bojovnost a touhu po obratu jsme si tři body zasloužili a potvrdili zlepšenou formu z posledních zápasů.

Hodnocení utkání střelcem úvodní branky Jakubem Pajkrtem: „Výhra je pro nás velmi cenná a za průběh zápasu a naši snahu snad i zasloužená, i když jsme inkasovali jako první a zlomili soupeře až na konci. Soupeř přijel dobře bránit, hrál ze zajištěné obrany a spíše čekal, co mu dovolíme. Po prohraném poločase jsme si něco řekli, projev a nasazení znovu nebyly špatné. Pořád jsme věřili, že to můžeme otočit. Ve většině zápasu jsme soupeře přehrávali a bylo otázkou, jestli využijeme šance, což se nám na jaře moc nedaří.“