penalty

12

Summary

Střelecká mizérie pokračovala i v Dobříši

Na těžkém podmáčeném terénu jsme u nováčka, ten přešel z divizní skupiny A, sice měli herně navrch vytvořili si i šance ale v jejich zakončení scházel potřebný klid. Míč do branky jsme tak opět nedokázali dopravit a remizovali 0:0.

Do zápasu jsme vstoupili nervózně a po dvou ztrátách na polovině šli domácí do brejků. Jejich zakončení skončilo nad naší brankou. Pak jsme se přeci jen oklepali a převzali otěže zápasu. Po čtvrthodině se po naší hezké kombinaci řítil na branku Malák jenže místo zakončení se s míčem začal točit a šanci tak zazdil. O deset minut později poslal přízemní centr z pravé strany Vorasický, jenže Yaroshenkovou slabší střelu dokázal stoper vykopnout z brankové čáry. Velkou smůlu jsme si vybrali v osmatřicáté minutě. Po rozehraném kopu pálil Hrdý, brankař jeho střelu stačil lehce tečovat a to stačilo aby se míč odrazil od břevna těsně před brankovou čáru a ven. Následný centr a naší hlavičku stačili domácí z branky vykopnout.

Druhá půle byla přeci jen vyrovnanější a šance byli na obou stranách. Deset minut po přestávce odcentrovali domácí z pravé strany na volného útočníka. Ten podklouznul, stačil v pádu vystřelit ale Dědek jeho střelu vyrazil. V 65 minutě vysunul Hrdý do brejku Rejmana, jenže jeho rána se zatřepetala pouze v boční síti. O tři minuty později jsme z levé strany rozehráli  volný kop na Ducha, jeho bomba ale trefila brankaře. V závěru zápasu měli obě mužstva šance na vstřelení branky. Nejprve zahrozili domácí z trestného kopu opakovanou střelou těsně vedle. Následovala naše šance Pajkrta po rohu kdy hlavičkovat těsně vedle. Závěrečné slovo měli domácí. Ti se dostali vždy po rohu ke dvěma nebezpečným hlavičkám mimo naší branku. Utkání tak skončilo bez branek a šlo se na pokutové kopy.  V těch tradičně nebodujeme a tak vezeme pouze bod.