1

Summary

Rakovníku jsme za poločas nastříleli čtyři góly

P1179706

Střídající Jakubové Malák s Moravcem řídili naší střelnici do sítě rakovnického Tatranu. Pod čtyřbrankovou výhrou, která se zrodila ve druhém poločase utkání čtvrtého divizního kola, se podepsali třemi góly. Čtvrtý si hosté vstřelili sami. Utkání nedohráli kvůli zraněním hned tři hráči.

Co se v poločase utkání mohlo zdát jako výrazná komplikace, nakonec neratovickou cestu za sedmou výhru nad Tatranem z posledních devíti vzájemných zápasů nezhatilo. Naopak. Hráči, kteří se dostali na hřiště za dvojici zraněných harcovníků Vorasického s Dědkem, svou roli zvládli na jedničku.

Brankář Kundrát při svém soutěžním debutu udržel čisté konto. Jakub Malák dvanáct minut po změně stran odšpuntoval do té doby bezbrankový zápas. Ve vedení přetavil akci Chlumeckého, jehož šanci vytáhl Kabele na tyč.

Chlumecký, který začínal zápas na stoperu, měl prsty i ve druhém gólu. Po dalším úniku donutil k vlastenci skluzujícího Bredlera.

Závěr režíroval pro změnu opět Malák. Ke gólové oslavě nejdříve vyzval i Jakuba Moravce. Chvíli před koncem ukázal rakovnické obraně záda ještě jednou a pečetil na konečných 4:0.

První poločas byl takovým hledáním se na hřišti. Na obou stranách bylo hodně nesrovnalostí. Ve druhém jsme už soupeře jasně přehrávali. Nástup Maláka přinesl více pohybu a důrazu, posunutí Chlumeckého dobré přechody po pravé straně, která zásobovala centry hostující vápno už v první půli.

Poločas hrůzy v podání hostů ve druhém poločase podtrhlo zranění Lukáše Černého, jehož bolesti v oblasti břicha si vyžádaly asistenci zdravotníků a převoz do nemocnice.

Za týden se v sobotu přestavíme u lídra v Českém Brodě a doufáme že navážeme na dobrý výkon proti Rakovníku a budeme na horké půdě bodovat.