2

Summary

Kanonáda na oslavách

P1179697

Nadmíru se nám vydařilo mistrovské utkání na oslavu stého výročí založení našeho klubu. Štětí jsme rozstříleli nevídaným způsobem a dali zapomenout na slabou produktivitu předcházejících kol.

Ve třetí minutě atakoval kličkujícího brankaře Sailera Moravec vypíchnul míč a zavěsil do prázdné. V šesté minutě zahrál Hrdý volný kop a ve zdi stojící hráč zahrál rukou a následoval pokutový kop. Hrdý nezaváhal a v osmé minutě jsme vedli 2:0. Lepší začátek jsme si nemohli přát. Za celý první poločas hosté netrefili naší branku. Nám se zakončení  slibných akcí taky nedařilo a tak jsme do kabin šli s dvoubrankovým náskokem.

Druhá půle se proměnila v naší střeleckou exhibici. Nejprve Moravec s Malákem svá sóla neproměnili aby následně Moravec v 55 minutě vstřelil svůj druhý gól a navýšil na 3:0. O deset minut později zkompletoval hattrick když po nezištné přihrávce od Rejmana dával do prázdné - 4:0. A to nebylo vše. V 72 minutě si narazil Rejman s Gombášem a vedli jsme 5:0. Hned po rozehrání jsme po soupeřově ztrátě šli do brejku a Barták do prázdné soupeře dorazil - 6:0.

Konečně se nám začalo dařit v koncovce a získaných šest bodů ze dvou zápasů nás posunulo do lepší poloviny tabulky. Teď nás čekají dva výjezdy do Březové a Chomutova a pokud budeme pokračovat ve střeleckých výkonech z posledních dvou zápasů tak nejsme bez šance na bodový zisk.