0. soupeř

Summary

Lekce z produktivity

P1179699

Hosté přijeli s jednoduchou taktikou, z propracované obrany vyráželi do brejků a spoléhali na standardní situace. Marně jsme v prvním poločase dobývali soupeřovu defenzivu, vázlo hlavně přesné zakončení. Protivník tak v závěrečné minutě první půle udeřil z rohového kopu. Centrovaný míč prodloužil na zadní kde Turbák pohotově prostřelil Kundráta a hosté odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením.

Do druhé půle jsme vlétli, hosty zatlačili a vytvořili si dvě vyložené šance. Jenže Malák ani Rejman, oba hlavou branku netrefili a tak namísto vyrovnání přišel trest. Na levé straně si Turák pohrál s naší obranou a povedenou střelou na zadní navýšil na dva nula. To byla pro naše borce ledová sprcha a pro hosty uklidnění. Přesto jsme se dostali Yaroshenkem do šance jenže jsme opět doplatili na špatnou koncovku. Dvanáct minut před koncem jsme inkasovali potřetí. Štohanzl po odhlavičkovaném rohu na vápno propálil vše co mu stálo v cestě a zvýšil na krutých 3:0. V devadesáté pak Hrdý zakončil své sólo a zmírnil naší první domácí porážku.

Aritma nám udělila lekci z produktivity a ukončila naší sérii pěti zápasů ve kterých jsme bodovali.