yellow card

1

Summary

Dobříš jsme vyprovodili šesti góly

Lepší vstup do jarních odvet jsme si ani nemohli přát. Dvěma hattricky Ducha a Maláka jsme sestřelili na domácím hřišti poslední Dobříš a připsali si důležité tři body. Během jedenácti minut jsme vedli 3:0 a bylo prakticky o výsledku rozhodnuto.

Ve druhé minutě jsme rozehráli nacvičený roh a střela Ducha skončila v síti Vančáta. V páté minutě rozehrávali hosté volný kop. Ten jsme ubránili a z následného ukázkového brejku navýšil opět Duch na 2:0. Hosté se v desáté minutě dostali po rohu k hlavičce ale ta skončila mimo. Z následného našeho brejku po levé straně a centru uklidil Malák míč do sítě a vedli jsme 3:0. V těchto pasážích jsme soupeře jednoznačně přehrávali. Skóre mohl navýšit Gombáš, jenže Vančát byl proti a jeho střelu vyrazil. O dvě minuty jsme ale opět trefili do černého a Duch krásnou střelou k tyči uzavřel svůj hattrick. Poté se dostali ke slovu i hosté když po brejku do otevřené obrany nejprve nastřelili tyč aby z následné dorážky upravili na 4:1. Do poločasu ještě agilní Gombáš nastřelil hostující břevno a do kabin jsme šli s pohodovým náskokem.

Druhý poločas jsme dál mačkali soupeře jako citrón a ten nevěděl kam dřív skočit. Ve 49 minutě ve vyložené šanci neuspěl Gombáš, když pouze nastřelil vyběhnuvšího golmana. V 62 minutě mohl Duch navýšit ale střílel mimo. O minutu později se do sóla dostal Malák a nadvakrát překonal Vančáta a upravil na 5:1. Za další dvě minuty se po lobu Ducha a teči Vančáta dostal k dorážce opět Malák a završil svůj hattrick a upravil na 6:1. Dál jsme soupeře drtili ale další branku jsme ani po vyložených šancích Kalabišky a střídajícího Yaroshenka již nepřidali. Naopak se ke slovu dostali také hosté a z ojedinělého centru se hlavou postarali o konečný výsledek 6:2.

Naši borci a nová trenérská dvojce si za předvedený výkon a výsledek v úvodním jarním zápase zaslouží pochvalu. Zisk tří bodů je velké povzbuzení do dalších jarních utkání. V dalším zápase hostujeme na Kladně kde budeme chtít potvrdit dobrý výkon z domácího utkání a dovézt nějaký ten bodík.