yellow card

2

Summary

Ostrovu jsme na cestu přibalili ,bůra'.

V deštivém, chladném počasí jsme na dobře připraveném hřišti domácí normu tří gólů ještě rozšířili o dvě branky a vyprovodili Ostrov, ten byl v tabulce před našim mužstvem, neoblíbeným ,bůrem'.

Pouze do vstřelení  první branky Šobrem v osmé minutě stíhal Ostrov našemu mužstvu. Poté to byla jednostranná záležitost našeho mužstva. O tom svědčí pouze dvě střely Ostrova na naší branku. První stihl vykopnout Kundrát, ten nahradil zraněného Dědka, a druhá se ze samostatného úniku po chybě stopera ani do branky nevešla. V závěru poločasu jsme přidali Kokoškou po nacvičené situaci po rozehraném rohu druhou branku a to nejlepší jsme si nechali na druhou půli.

Z výborného vstupu do druhé jsme v rozmezí dvou minut přidali Malákem a Dohnalíkem dvě branky a rozhodli tak definitvně o osudu utkání. Otázkou bylo pouze výše skóre. To jsme zakulatili v 88 minutě probuzeným střelcem Dohnalíkem.

Po velmi dobrém výkonu jsme vysoko zvítězili a v tabulce se posunuli do horních pater. Příští týden zajíždíme v neděli dopoledne na Meteor kde budeme chtít potvrdit současnou dobou formu.