yellow card

3

Summary

Vítěznou šňůru jsme prodloužili

Anglický týden jsme zakončili vítězně s nebezpečným Štětím. To dokázalo obrat o body v prvním kole Most-Souš a tak jsme nesměli nic podcenit. Tři zápasy v sedmi dnech se projevily v prvním poločase těžkopádným pohybem obou mužstev a vázla i rozehrávka. Vyložené šance si ani jedno z mužstev nevytvořilo a tak skončil poločas bez branek.

Po domluvě v kabině jsme se ve druhé půli přeci jen zvedli. Zjednodušili a zrychlili jsme hru a rázem jsme Štětí začali přehrávat a přicházeli i šance. V 52 minutě si naběhl na rozehraný volný kop Buriánek, odcentroval a náš nejlepší střelec Klobása donesl na hrudi pohodlně míč do sítě - 1:0. O deset minut později jsme se radovali podruhé. Agilní Vorasický si naběhl z pravé strany na vápno a jeho utažená rána skončila u pravé tyče Sailerovi branky – 2:0.

Dál jsme kontrolovali hru, ale přidat další branku nám nebylo souzeno. Hosté se snažili hrozit hlavně z brejků. Když už se zdálo, že utkání skončí naším dvougólovým vedením tak hostům vyšel v 89 minutě brejk po pravé straně, který zakončil nejlepší hráč hostů Vokoun a snížil na konečných 2:1.

Naši borci zejména zlepšeným výkonem ve druhém poločase dokázali pošesté v řadě zvítězit a dál drží pozici lídra soutěže. Tu budeme chtít potvrdit v sobotním odpoledni v daleké Březové.