Acko-archiv - 07 dub 2018

Neratovice

`

1 : 0

Nový Bor

Neratovice
Neratovice

VS

Nový Bor
Nový Bor

.

GOAL

1

yellow card

0

Summary

Třetí zápas v sedmi dnech jsme zvládli

P1049521 kopie

  Beznadějně poslední Bor se na našem hřišti představil výkonem, který tomuto postavení vůbec neodpovídá. Hosté zlobili hlavně z brejků a vypracovali si i dvě šance. Ty ale zlikvidoval pozorný Malík, jenž dostal přednost před Švejdou.
   Naše hra díky středečnímu těžkému zápasu postrádala obvyklou lehkost a nevycházela ani kombinace podle našich představ. I tak jsme si ale dokázali vytvářet šance. Během dvaceti minut se Radek Hrdý třikrát zastřeloval, aby ve 26 minutě trefil do černého. Po zahraném rohovém kopu se dostal k odraženému míči a prostřelil vše co mu stálo v cestě a poslal náš tým do vedení. Velkou šanci na navýšení vedení měl ve 32 minutě Gazdík. Po centru z rohu ale přestřelil soupeřovu branku. Soupeř odpověděl šancí ve 39 minutě. Po brejku z pravé strany se na vápně dostali ke střele, kterou ale Malík vytěsnil na roh. Do kabin jsme tak odcházeli s jednobrankovým náskokem.
  Ve druhé polovině se pomalu začala projevovat únava našich borců ale i tak jsme si šance dokázali vypracovat. Hosté začali být o trošku více na míči ale do šancí, až na jednu, jsme je nepustili. V 54 minutě mohl navýšit skóre Pajkrt. Ten po levé straně zatáhl míč k vápnu a jeho křížná střela skončila na tyči Blumentrittovi branky. O tři minuty později si Hrdý vyměnil míč s Ďurindou objevil se sám před hostujícím brankařem ale ten jej vychytal. V 60 minutě jsme rozehráli Ďurindou volný kop a agilní Pajkrt hlavou těsně minul. V 88 minutě nám zatrnulo. Hosté rozehráli rohový kop a hostující hráč trefil hlavou dobře postaveného Malíka. Z následujícího brejku jsme mohli definitivně soupeře dorazit ale Škarecký hlavou odkrytou branku těsně minul. Zbývající čas vrhli hosté vše do útoku ale naši borci si již vydřené vítězství nenechali vzít a mohli začít slavit druhé vítězství v řadě.
   Anglický týden jsme ukončili se ziskem 7 bodů a tabulkou jsme se opět posunuli o něco výše.

 

Hodnocení zápasu - trenér Tomáš Staňěk

treneri

Hodnocení zápasu - Tomáš Chlumecký
Chlumecky

Hodnocení zápasu - Adam Malík
Malik

 

 

 

 

26 MIN

goal . (Neratovice)

goal

86 MIN

yellow card . (Neratovice)

yellow card
Neratovice

Neratovice

Nový Bor

Nový Bor

Martin Šobr

17. Martin Šobr

Martin Šobr

Záložník
  • Název klubu: Neratovice
  • Pozice : Záložník
  • Narození : 1999-07-07
  • Výška : 189 cm
  • Váha : 72 kg
Tomáš Chlumecký

3. Tomáš Chlumecký

Tomáš Chlumecký

Obránce
  • Název klubu: Neratovice
  • Pozice : Obránce
  • Narození : 1992-12-22
  • Výška : 180 cm
  • Váha : 79 kg

66 MIN

7. Robert Kokoška (Up)

. (Down)

Neratovice

68 MIN

. (Up)

17. Martin Šobr (Down)

Neratovice

89 MIN

. (Up)

. (Down)

Neratovice

90 MIN

. (Up)

. (Down)

Neratovice

91 MIN

. (Up)

. (Down)

Neratovice