2

yellow card

4

Summary

Komentář - Stejně jako v loňské sezoně nám Brod utnul sérii zápasů bez prohry a stává se pro nás černou můrou.
  K utkání jsme odjížděli díky zraněním a nemocím pouze s Weinerem a dvěma dorostenci na lavičce a do zápasu jsme vstoupili nejhůře, jak jsme mohli. Domácí nás přišpendlili na naší půlku a nám se nedařilo vůbec nic. Nebylo tak divu, že jsme v páté minutě prohrávali. Po dlouhém míči za obranu se z levé strany dostal před brankaře domácí útočník. Jeho střelu Švejda ještě vyrazil, ale na dorážku Suka díky nedůraznosti obrany již neměl. Domácí nás nadále svírali a vypracovávali si dvě vyložené šance. Po hlavičce z rozehraného rohu nás zachránilo břevno, aby následně ve vyložené šanci zakončil domácí hráč vedle. Po půlhodině to ale již bylo 2:0. Po centru se objevil zcela sám před brankařem Michálek a propálil Švejdu. Po této brance a následném vynuceném střídání zraněného Regnera se naše hra změnila v chaos a do poločasu přidali domácí ještě dvě branky. Na 3:0 zvýšil z pokutového kopu po faulu Šulce Makovský a na poločasových 4:0 po sólu opět Makovský.
  Za deset minut druhé půle jsme přežili dvě tutovky a pak se ke slovu dostali i naši. Po brejku střílel z vápna Kozák, ale zatřásl pouze tyčí soupeřovy branky. Následný dlouhý výkop domácí prodloužili hlavou na Makovského, který své sólo bez problémů proměnil a zvýšil na hrozivých 5:0 a připsal si hattrick. O dvě minuty později zahrával Hrdý přímý kop. Jeho ránu neudržel Polomský a Kozák dorazil na 5:1. Jenže domácí byli v laufu a o deset minut později zvýšili na 6:1 po další chybě obrany nedal křížnou střelou Slicho Švejdovi šanci. O dalších deset minut se parádně trefil do šibenice z volného kopu Rejman a snížil na 6:2. Poslední slovo ale patřilo domácím. Po centru z volného kopu upravil Hrdlička hlavou na potupných 7:2.
  Přišli jsme tak po velmi špatném výkonu o neporazitelnost v letošním ročníku. Během následujícího týdne tak máme na čem pracovat, abychom se opět vrátili na vítěznou vlnu.

Trenér Tomáš Staněk –
„Utkání v Českém Brodě je pro mě obrovským zklamáním jak z výsledku tak hlavně z našeho výkonu, který neměl ani zdaleka divizní parametry a na hřišti jsme působili jak děti. Byl to totální kolaps. V týdnu si musíme spoustu věcí vyříkat a poučit se z obrovské facky. Musíme se zase všichni vrátit na zem a začít tam co před rokem - k poctivé práci a nemyslet si, že jsme všichni Maradonové. Soupeři musím pogratulovat k předvedenému výkonu.“