1

yellow card

2

Summary

Komentář - Do Loun jsme jeli potvrdit domácí vítězství s Českou Lípou a to se nám povedlo po výhře 2:1. Po závěrečném hvizdu jsme si ale pořádně oddechli. Tři čtvrtiny zápasu jsme byli lepším týmem, přesto jsme se v závěru museli o výhru hodně strachovat.

Od úvodního hvizdu jsme dobře napadali a dostávali se do více nebezpečných situací. V šesté minutě střílel mimo tři tyče Hrdý. Za dalších deset minut jsme šli do vedení – pěknou kombinaci a následný centr z levé strany využil v gól Barták.
  Louny se vyjma standardních situací během první půle před naší branku téměř nedostaly. Ojedinělou vážnější přízemní střelu zneškodnil gólman Švejda. Ještě před přestávkou měl dvě slibné šance znovu Hrdý, gólu se ale k naší smůle nedočkal.
  Start druhé půle nám vyšel parádně. Tři minuty po rozehrání vysunul Novák Pajkrta a jeho střílený centr zapadl k překvapení všech přesně do pravé šibenice. Zanedlouho měl třetí gól na kopačce znovu aktivní Hrdý, jeho dalekonosná bomba ze třiceti ale jen orazítkovala tyč.
  S blížícím se závěrem se ke slovu dostali také Severočeši. Zmatku v naší obraně využil dvacet minut před koncem po propadlém centru Vondráček. Oživlé Louny byly těsně před koncem najednou blízko vyrovnání a jen díky parádním zákrokům Švejdy, který vychytal v devadesáté a devadesáté první minutě domácího útočníka, se druhé branky nedočkaly.
Připsaly jsme si tak druhé vítězství za sebou a zůstáváme na druhém místě divizní soutěže. Za týden přivítáme na vlastním trávníku předposlední Hrobce.