Acko-archiv - 11 lis 2017

Neratovice

`

Martin Šobr`

`

3 : 0

Hrobce

Neratovice
Neratovice

VS

Hrobce
Hrobce

.

17. Martin Šobr

.

GOAL

1

yellow card

1

Summary

Komentář - V předposledním podzimním utkání jsme na domácím trávníku porazili sestupem ohrožené Hrobce a upevnili jsme si druhé místo v tabulce.
  Na rozmáčeném, těžkém trávníku jsme se do soupeře zakousli ve snaze o co nejrychlejší branku. Ve druhé minutě běžel z pravé strany na branku Moravec, ale jeho střela skončila vedle. O chvíli později jsme po rohu a následném závaru opět mířili vedle. Ve třinácté minutě potáhl na pravé straně míč Moravec, odcentroval a Hrdý nechal hlavou vyniknou Seilera v brance hostů. O chvilinku později se ke slovu dostali i hosté. Po nenápadné akci se dostal na pravé straně před Švejdu hostující útočník, ale ten jej vychytal. V 18 minutě jsme se ale již radovali. Ďurinda zatáhl po levé straně míč, našel ve vápně Hrdého a ten bombou pod břevno nedal Seilerovi šanci a poslal nás do vedení. Do konce poločasu hostující obranu nejvíce zlobil agilní Hrdý, ale další branka mu nebyla souzena. Nejprve jej vychytal golman a ve druhém pokusu nastřelil tyč. Když se vše schylovalo k přestávce zahrávali jsme přímý kop. Ten jsme prodloužili hlavičkou na zadní tyč a nikým nehlídaný Vorasický efektní patičkou poslal náš tým do dvoubrankového vedení.
  Druhý poločas jsme asi pod vědomým dvoubrankového vedení nezačali úplně nejlépe. Hosté byli častěji na míči, důraznější a vytvořili si a několik slibných situací které ale svojí zbrklostí nedokázali zužitkovat. Asi po deseti minutách jsme hru srovnali a začali jsme mít opět navrch. Po dvaceti minutách jsme podnikli zleva brejk do otevřené obrany. Hrdý sám před brankařem našel ještě lépe postaveného Kozáka ale jeho zakončení do prázdné skončilo nad břevnem. O pět minut později jsme si brejk zopakovali ale aktérem byl tentokrát Ďurinda a ten se v podobných situacích téměř nemýlí a podél brankaře nás poslal do tříbrankového vedení. Do velké šance se dostali čtvrt hodiny před koncem i hosté. Po centru z leva se objevil hostující útočník sám před Švejdou ale branku vůbec netrefil a potvrdil jalovost hostujícího mužstva. Zápas jsme pak v poklidu dohráli a radovali se ze zisku tří bodů.
  Čeká nás poslední podzimní zápas s lídrem soutěže ve Velvarech o vedoucí příčku. Dosavadní bodový zisk 31 bodů v podzimní části je vyrovnání rekordu v celé novodobé divizní historii za což si naši borci zaslouží absolutorium.


18 MIN

goal . (Neratovice)

goal

45 MIN

goal 17. Martin Šobr (Neratovice)

goal

56 MIN

yellow card . (Neratovice)

yellow card

71 MIN

goal . (Neratovice)

goal

80 MIN

yellow card 0. soupeř (Hrobce)

yellow card
Neratovice

Neratovice

Hrobce

Hrobce

Martin Šobr

17. Martin Šobr

Martin Šobr

Záložník
  • Název klubu: Neratovice
  • Pozice : Záložník
  • Narození : 1999-07-07
  • Výška : 189 cm
  • Váha : 72 kg
Tomáš Chlumecký

3. Tomáš Chlumecký

Tomáš Chlumecký

Obránce
  • Název klubu: Neratovice
  • Pozice : Obránce
  • Narození : 1992-12-22
  • Výška : 180 cm
  • Váha : 79 kg

Warning: Creating default object from empty value in /data/www/fkneratovice-byskovice.cz/www.fkneratovice-byskovice.cz/templates/shaper_soccer/html/com_spsoccer/match/default.php on line 283

.

61 MIN

. (Up)

. (Down)

Neratovice

69 MIN

. (Up)

. (Down)

Neratovice

80 MIN

. (Up)

. (Down)

Neratovice

84 MIN

. (Up)

. (Down)

Neratovice