2

Summary

S Meteorem jsme urvali dva body

P1239624

S Meteorem jsme potřebovali nutně bodovat, což se nám nakonec podařilo za dva body po remíze a výhře na pokutové kopy. Opakoval se tak scénář z podzimního utkání v opačném gardu.

K zápasu nastoupil z naší strany, díky řadě zranění, značně oslabený kádr. Marodku ještě rozšířil v polovině první půle Vorasický, který musel odstoupit. Nebylo tak divu že se v prvním poločase hrál opatrný fotbal bez šancí na obou stranách a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Do druhé půle jsme vstoupili přeci jen s větší aktivitou a v první šanci se krátce po přestávce objevil po přetaženém rohu Kozák. Hosté ale stihli jeho zakončení zablokovat. O chvíli později se po ztrátě hostů objevil v dobré pozici Moravec jenže jeho střela se mezi tyče nevešla. Do šance se dostali i hosté. Šikovný Ezeala se obtočil ve vápně kolem obránce a jeho zakončení skončilo naštěstí vedle tyče. O minutu později jsme propadli před půlkou a hostující hráč se řítil sám na naší branku. Jeho zakončení ale nezvládl a se slabou střelou si Dědek poradil. V 63 minutě jsme se mohli konečně radovat z gólu. Vrácený vysoký míč do vápna Šrámek neudržel a pro Regnera nebyl problém dopravit míč do branky a poslat nás do vedení. Dovézt zápas do vítězného konce nám ale nebylo souzeno. V 77 minutě šli hosté po naší zbytečné ztrátě do brejku. Ten zakončili střelou doprostřed branky kterou Dědek neudržel, vyrazil jí před sebe a pohotový Frantl s přehledem zakončil a srovnal na konečných 1:1.

Ještě před koncem jsme směrem k pokutovým kopům prostřídali brankaře. Dědka nahradil Šteiner a to se ukázalo jako dobrý tah. Hned první dva pokutové kopy chytil . Naši střelci byli tentokrát neomylní a bereme tak druhý bod.

Hodnocení utkání

Stanek

Po třízápasovém půstu jsme zabodovali a je třeba naše hochy pochválit za bojovnost zejména v druhém poločase.