Summary

Z Motorletu s těsnou prohrou

P1239610

Ani nejlepší jarní výkon z naší strany nestačil na bodový zisk z Motorletu. Stále trvající marodka na kterou ještě přibyl Vorasický s Novákem nám moc možností jak poskládat sestavu nedávala.

Zápas jsme přesto začali sebevědomě a domácí jsme přehrávali kombinačně i bojovností. V desáté minutě se v šanci objevil po hezké kombinaci Moravec jenže netrefil branku a dal zapomenout na střelecké hody z přípravy. O chvilku později oplatili i domácí vyloženou šancí po naší ztrátě na pravé straně. Nejprve Dědek vyrazil střelu a dorážka skončila na naší tyči. Ve 39 minutě jsme zahrávali rohový kop a ze závaru si srazil Rajnoch míč do vlastní branky a poslal nás do vedení. Další branku jsme z naší převahy nepřidali a tak skončila první půle naším jednobrankovým vedením.

Druhá půle začala ze strany domácích zhurta a nám se nedařilo držet míč jako v první půli a domácí nás přehrávali a začali se prosazovat. Největší starosti nám dělal domácí Kostka. Ve 48 minutě prošel středem hřiště a jeho zakončení Dědek pro tentokrát vyrazil. O dvě minuty později jsme již na rozehraný a prodloužený roh nestačili a Kostka srovnal dorážkou stav utkání. Až po obdržené brance jsme začali oplácet domácím. V 53 minutě se po sražené střele Ducha objevil Moravec v šanci ale dopadlo to stejně jako v prví půli. Tu největší ale zazdil o čtyři minuty Kozák. Po přetaženém centru z pravé strany se objevil na rohu malého vápna osamocen ale neprostřelil Foferku v brance domácích. O chvíli později se domácí  Kostka řítil na naší branku ale zakončil vedle. Z protiútoku se v solidní šanci objevil dorostenec Malák jenže nemířil mezi tyče. Čtvrt hodiny před koncem jsme po centru z pravé strany neuhlídali Jandu který hlavou rozhodl zápas. Na vyrovnání nám již nezbývali síly, domácí si konec pohlídali a z Motorletu tak odjíždíme bez bodu.

Za dnešní dobrý výkon si naši borci zaslouží pochvalu. Dalším přínosem je zapracování dorostenců Maláka, ten odehrál celý zápas a připsal si třetí start a Majerecha, ten si odbyl premiéru v divizi.