1

Summary

Dobrý výkon na Motorletu jsme potvrdili se Souší

P1239597

Oproti minulému týdnu byli trenérovi k dispozici omilostněný Chlumecký a hlavně Yaroshenko. Ten se proti třetímu celku tabulky postaral o všechny naše branky a tak jsme se po osmi kolech mohli zase radovat z vítězství.

Vstup do utkání se nám vydařil a ve čtvrté minutě po špatném výkopu hostujícího brankaře zatáhl míč k vápnu Rejman nahrál Yaroshenkovi a ten technickou střelou nedal Pettíkovi šanci. Hosté byli sice častěji na míči ale naší branku prakticky neohrozili. Naši borci pozorně bránili a snažili se využít každé zaváhání soupeře k brejku. Ve 33 minutě se nám jeden takový náramně  vydařil. Pajkrt vystihl na půlce rozehrávku hostí zatáhl míč po levé straně a na zadní tyči našel neomylně Yaroshenka a upravil na poločasových 2:0.

Po změně stran hosté přidali na obrátkách ale naše pozorná obrana je do žádné vyložené šance nepouštěla. V 76 minutě jsme rozehrávali z pravé strany volný kop na který si na přední tyč naběhl Yaroshenko a nádherně hlavou uklidil míč do vzdálenější šibenice - 3:0. Hosté se o chvíli později dostali k jedinému ohrožení naší branky. Po rozehraném volném kopu,následném závaru zlikvidoval Dědek reflexivně střelu do protipohybu a udržel tak po dlouhé době opět nulu na našem kontě.

Proti třetímu celku tabulky jsme podali soustředěný výkon a díky třem brankám agilního Yaroshenka jsme si zaslouženě připsali tři body, které jak doufáme budou povzbuzením do dalších kol.